Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiről pàrkapcsolatban kiderül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiről pàrkapcsolatban kiderül, hogy nem volt korrekt, azaz lebukott, de belátása sincs, tagadja, amivel ugye megbánást sem mutat, az azt jelenti, hogy továbbra is szándékában áll inkorrektnek lenni?

Figyelt kérdés

Az inkorrrektségre nincs konkrét bizonyíték, csak épp simán ki lehet sakkozni. És biztosra.


De mivel csak egy kisakkozott dolog, így belekapaszkodik abba hogy nincs bizonyiték, ezért él azzal a lehetőseggel hogy le is tagadhatja. Azaz nem vallja be, és azt várja, még a másik kérjen bocsánatot, alaptalan vádak miatt. Holott abszolut nem alaptalan.


Arra lennék kíváncsi, hogy az, aki letagad vmit, de megtette, de így megbànást sem mutat, az jelenti egy az egyben azt is, hogy nem bánta meg, és ugy dönt továbbra is inkorrekt marad?

Vagy létezik olyan, hogy valakiben az megy végig, hogy "hú majdnem lebuktam, majdnem szakítottunk, többet nem teszek ilyet és korrekt leszek?"


Megbocsájthato valami úgy a másiknak, hogy tagad, kamuzik, nincs belátása, nem kér bocsánatot, azaz a masik felé nem jelzi azt hogy megbànta? De esetleg magában megbànta es ezentul máshogyan áll a kapcsolathoz?



#megbànása létezik ugy hogy kamuzol a masiknak?
2021. jún. 24. 06:48
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
80%

Kedves Kérdező,


ha már ilyen jól "kisakkoztad" hogy az illető mi minden bűnt követetett el, akkor nyugodtan farigcsálhatsz magadnak egy választ is a kérdésedre. Semmivel sem lesz elrugaszkodottabb a valóságnál a második eset, mint az első.

2021. jún. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog máshogy állni a kapcsolathoz. Aki a hátad mögött csinál dolgokat, hazudik, tagad, az nem tisztel. Később miért tenné, főleg, ha megbocsátasz? Ráadásul a szemedbe hazudik, amikor tudod az igazságot? Sok jóra ne számíts.

Mit tett, nagy vonalakban?

2021. jún. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
42%
"Ráadásul a szemedbe hazudik, amikor tudod az igazságot" Ugyan, dehogy tudja az igazságot. Épp azt írja a kérédésben, hogy semmi bizonyítéka sincs.
2021. jún. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, tisztában vagy vele, hogy jó eséllyel most vered szét a kapcsolatod? Vagy tessék tovább nyomozni az inkorrektség ügyében, vagy hallgatni. Az ok nélküli gyanúsítgatás mérgező. A sakkorzás nem bizonyíték, uganazon adatok alapján a partnered ártatlanságát is ki lehet sakkozni, ahogy épp ő teszi.
2021. jún. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:

Nem kell nyomozni. Teljesen egyértelmű.


A nyomozas csak azert kellene hogy a képébe legyen vágva hogy na tessék. De azota persze ö már azt eltuntette.


Csak erdekelne hogy van e esely arra hogy ugy bán meg vmit az ember hogy hazudik arrol a másiknak.

2021. jún. 24. 07:17
 6/65 anonim ***** válasza:

A gyilkosok sem hanynak mindig bizonyítékot maguk után, akkor nem is gyilkoltak?

Én úgy látom, a kérdező biztosra tudja, hogy a párja hazudik. De mivel "nincs bizonyíték", tagad. Ennyi. A kérdező akár láthatta is volna x helyen, a hazug akkor is tagadna. Nem én voltam, nem engem láttál, ha láttál, miért nem jöttél oda? Bizonyítsd be, hogy engem láttál. Ez körülbelül ilyen. Bár nem tudom, miről van szó.

2021. jún. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 A kérdező kommentje:

4# akkor mashigyan kerdezem:


HA a párod VALÓBAN inkorrekt volt, (megbotlott), es majdnem lebukott, de tagad hazudik, ez esetben, van olyan, hogy megbánta es a tovabbiakban korrekt lesz?

2021. jún. 24. 07:20
 8/65 A kérdező kommentje:
6#igen hasonlo.akkor nézzük igy.
2021. jún. 24. 07:22
 9/65 A kérdező kommentje:
2 tarskeresozes. Persze azota torolte a reget. Igy nem lehet a kepebe vagni.
2021. jún. 24. 07:24
 10/65 anonim ***** válasza:
77%

Tehát megcsalt, de tagadja? Kuka.

De ha biztosra tudod, hogy hazudik a szemedbe, akármit is tett, kuka. Nem, nem változik az ilyen.

2021. jún. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!