Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőstársak, tapasztaltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőstársak, tapasztaltatok olyat, hogy jófiú típusú hétköznapi férfiak mellett sokszor van egy féltékeny és irigy rokon vagy "jó"barát?

Figyelt kérdés

Mindig jólány típusú nő voltam és vagyok, anyagiak nem érdekelnek, megdolgozok a pénzemért, egyenes beszédű vagyok, mérsékelten sminkelek, natúr nő vagyok, a jófiú férfiakkal jól érzem magam, én is velük, de sokszor van egy rokon vagy "jó"barát, akinek a véleménye fontos a jófiú páromnak, mintha féltékenyek, irigyek lennének arra, hogy boldog és vidám velem a párom.

Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket :) .



2023. jún. 10. 12:52
 1/4 A kérdező kommentje:
-nőtársak :)
2023. jún. 10. 12:59
 2/4 anonim ***** válasza:
15%
Ugyanezt tapasztalom, hogy a jó lányok mellett van egy ilyen élősködő.
2023. jún. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Igen, van ebbeN valami. A rosszfiú mellett is akadhat ilyen ^jóakaró^ csak ő képes semmibe venni, és saját akarata szerint cselekedni, mert már megszokta, hogy nem mindig mindenki szereti őt. Eztel együtt tud élni, tud szabad lenni, a jófiú meg meg akaf felelni s környezetének, attól jó. A rossz nem.
2023. jún. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Én nem tapasztaltam ilyet. Bár persze kérdés, hogy kit nevezel jófiúnak.
2023. jún. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!