Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, melyikkel lenne jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, melyikkel lenne jobban kedvetek ágyba bújni?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés ihlette azt, amiről írni szeretnék: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..



Nézzük, itt mennyire számít a külső?


Szép férfi, viszont kicsi a pénisze, átlagos vagy átlag alatti, nem olyan vastag.


Vagy nem annyira helyes férfi, viszont nagy a pénisze és vastag is, átlag feletti méret. (17-18 vagy felette)



2023. jún. 10. 22:28
A kérdező szavazást indított:
Sármos külső, nem érdekel a péniszméret
Átlagos külső, érdekel a péniszméret
30 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

Fogjátok már feeeeel, hogy nem így működünk, hogy arc, pénisz csekk, oké, megvan melyikkel csinálom....


Minden ember mögött személyiség van. Az IS KELL a döntéshez, nem az előbbi miatt dobom hanyadt magam.


Nem, nem lesz olyan, hogy ugyan azon a férfin én nyomom a gombot, hogy inkább "sármos külső"-t (??), vagy inkább "érdekel a péniszméret"-et kérek.

2023. jún. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, nő vagyok.


Szimplán érdekel hogy itt is nyerne inkább a külső?

2023. jún. 10. 22:32
 3/14 A kérdező kommentje:

1. Tudom, de olvasd el a másik kérdés alatt a válaszokat.


Na pont emiatt írtam ki így. Pontosan tudom mi hogy működünk, köszi.

2023. jún. 10. 22:33
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Nincs "mi". A szex kategória meg tele van magukat nőnek kiadó pasikkal.
2023. jún. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Ahhoz, hogy valakivel lefeküdjek, kell, hogy vonzódjak hozzá. Ezt kiválthatja személyiség ÉS/VAGY jó külső. A pénisze egészen addig nem érdekel egyetlen férfinak sem, ameddig nem vonzódom hozzá. A személyiségről, kisugárzásról, stb. szó sem esik, így egyértelműen előbb feküdnék le valakivel, aki nagyon bejön külsőre. A másiknak a péniszméretét sem tudnám.
2023. jún. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Ha nő vagy, lehetne több eszed. Mert nem mondom, nem árt ha érzek is valamit a péniszből, de mielőtt ágyba kerülünk nem lesz semmi infom a méretéről. Tehát megválaszolhatatlan a kérdésed.
2023. jún. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

4. Liza97 a felhasználónevem, viszont nem akartam ide kiírni. Nyilván, nem vagyok nő. Hazudok róla, ahogy arról is hogy már volt hüvelyi orgazmusom, nem?


6. Még mindig nem érted. Pontosan tudom mi kell ahhoz, hogy valaki vonzzon engem mint férfi. Csak kíváncsi lettem volna, hogy milyen eredmény jön így ki.


De mindegy is, itt a Gyk-n mindenki mindent jobban tud a másiknál.. :(

2023. jún. 10. 22:41
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Az a kérdés max. olyan kérdést ihletethetett volna, hogy jóképű vagy kidolgozott test.
2023. jún. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor majd javítva kiírom, ha lesz kedvem :)
2023. jún. 10. 22:46
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

Nincs általános recept, ezek közül egyik sem fő szempont. Persze, vonzzon, de nem az vonz, aki a nagy átlag szerint vonzó/helyes.

A jelenlegi párom inkább a második kategóriába esik objektíven nézve. Persze a mérete sokkal később derült ki, nem ez alapján választottam.

2023. jún. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!