Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem online?

Figyelt kérdés

Nagyon jó a kommunikáció köztünk!

Egyforma az életről szóló jövőképünk s mind ketten társra vágyunk. Kicsit utána nyomoztam szuper visszajelzést kaptam róla.

Nincs köztünk tabu téma, csak sajnos még nem jön össze a személyes találkozó. De nagyon vágyunk rá! Ez mit jelenthet? Mennyi az esélye hogy összeboronál minket az online kommunikáció és az online szex? Minnél többet húzzuk annál jobb lesz a valódi találkozó?



2023. jún. 23. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapig csináltam ezt egy pasival, mire végre tudtunk találkozni. fantasztikus volt a szex, jól éreztük magunkat együtt, de a távolság miatt mégis vége lett, ő neki más kellett, aki közel van.
2023. jún. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Általában pont fordítva van. Az online kommunikáció során szanaszét idealizáljátok egymást és a személyes találkozás garantált csalódás lesz.
2023. jún. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom. Szóval akkor akár hónapokig is lehet húzni ezt a dolgot. Én nagyon odavagyok érte. Sajnos neki sem úgy alakul az élete mint szeretné... szeretném szeretni...
2023. jún. 23. 18:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem kétszer is volt ilyen, idealizáltuk egymást, nem volt kimondva, de konkrétan tudtuk, hogy az első talin össze fogunk jönni. Egyikkel se lett hosszútávú :D De szerintem összejöhet neked :) imádkozz, hogy ne legyen büdös :D
2023. jún. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlatos minél hamarabb találkozni, mert az egyikőtöknek se fog használni, ha sokáig nem látjátok egymást.
2023. jún. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Baszki, online a legkönnyebb mindenre rámondani, hogy " hú, én is! Jaaaa, nekem is! Látod, mekkora az összhang köztünk?"

Úgyis élőben dől el minden, neten bárki vetíthet bármit.

2023. jún. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, élőben inkább.
2023. jún. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Online csak erős szimpátia lehet, ha mindkét fél magát adja és őszinte, élőben alakul ki a szerelem és a vonzalom. A párommal így ismertük meg egymást, netes társkeresőn. házasság lett belőle:) Szerintem nem érdemes sokáig húzni. A távolság a már meglévő párkapcsolatokat is tönkre tudja tenni, hàt még azt ami el sem kezdődött.
2023. jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez tuti csalódás lesz, hosszan nem jó neten ismerkedni, mert szinte biztos túl tökéletesnek képzelitek el a másikat, ahoz képest amit végül kaptok majd személyesen.
2023. jún. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!