Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Történt, hogy "szerelmes"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt, hogy "szerelmes" lettél olyanba akit csak online ismersz? Nem találkoztatok, nem beszéltetek. Meddig tartott?

Figyelt kérdés

Köszönöm, nem kérek olyan kioktatásokat, hogy ilyen nem történhet.

Aki érzett már így, azok válaszát várom.

Meddig tartott, mikor múlt el, hogy múlt el? Ahogy megszakadt a kapcsolat, vagy utána meddig tartott még?



2021. szept. 28. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, 2 éven keresztül leveleztünk, és összesen egyszer találkoztunk, az is hivatalos esemény alkalmával történt. Neki családja van, így megmaradt plátói szinten a dolog. Aztán beleszerettem egy elérhető férfiba, és onnantól befejeződött a dolog.
2021. szept. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerelmes nem voltam, de veszélyes volt az érzelmi világomra.Megszakítottam minden kapocsolatot,nem is tudott volna sehol sem keresni. Nagyon hiányzott, mert sokat írogattunk. Hetekig borzasztó volt, aztán egyre jobb.
2021. szept. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen , most is ez van bár inkább csak vonzódás..
2021. szept. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen,szexelünk
2021. szept. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Volt ilyen párszor. Legalábbis így éreztem. Ebből 2 esetben lett az, hogy a találkozások után is kezdtek érzelmek alakulni.

L

2021. szept. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan. Napi szintű videochat egyutt "keltunk ettünk feküdtünk",a zebran is majdnem elütöttek miatta annyira a chatben voltam. :D


Nagyon messze lakik es az eletunk olyan szinten különbözik hogy sem ő sem én nem tudnánk egymás életébe integrálódni, viszont hatalmas szerelem volt. Habár ő akart nagyon jönni intezte a kocsit stb.


Kb talán fél év-1ev volt, mert a szerelemtől es a sráctól annyira elkezdtem vágyni a szexre, annyira hianyzott az érintese ölelése mindene, a Valódi megfoghato férfi(nem egy vibrator.), hogy kb már az őrületbe vitt. Es ebben az állapotomban azonnal lett is egy férfi az eletemben.


Gondoltam azzal a szerelem, ezzel a szex és akkor már jo leszek.


Csak épp a valodi srácot mindez elkezdte zavarni, aztán érzelmeket is kezdett táplálni meg en is, és aztán egyenesen megtiltotta hogy az online szerelmemmel folytassam.

2021. szept. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
volt ilyen a távolság miatt találkozni nem tudtunk neki hamar lett kapcsoalta
2021. okt. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy "nem beszéltetek"? Csak levelezés alapján beleszeretni valakibe? Ilyen nem volt, de olyan igen, hogy telefonon és aztán videóval mindennap beszélgettünk és egymásba szerettünk. Kb. másfél évig tartott, ez idő alatt kétszer találkoztunk, de ő egyszerűen nem bírta rászánni magát a valós kapcsolatra. Ezt követően még két és fél évig lógtunk egymáson, főleg virtuálisan, ez idő alatt összesen kb. 15-ször találkoztunk élőben, de ekkor már én sem igazán akartam összejönni, viszont elszakadni nem tudtam tőle.


Akkor lett vége, amikor egyszer egy hónapig nem beszéltünk (hogy ez miért volt, annak máig sem tudom a pontos okát, ő folyton fáradtságra, elfoglaltságra hivatkozott), ezután már csak egypár alkalommal beszéltünk, és nekem hamarosan lett is új barátnőm.

2021. okt. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyszer szerelmesek lettünk egymásba egy amerikai sráccal, akivel a Facebook-on egy tematikus oldalon ismerkedtünk meg. Annyira beleélte magát, hogy olyanokat is írt, hogy feleségül akar venni, meg a leendő gyerekünk nevét tervezgette. Aztán 1 éven belül talált Amerikában barátnőt. Ezek után könnyen kiszerettem belőle.
2021. okt. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Álltam már nagyon közel hozzá. Ha találkoztunk volna, akkor valószínűleg jó nagy sz.rban lettem volna, így viszont nem fejlődött tovább és idővel persze elmúlt. Néha eszembe jut, hogy mi lett volna, ha, de aztán ennyiben marad.

33/N

2021. okt. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!