Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez nagyon gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagyon gáz lenne részemről? Gerinctelenség?

Figyelt kérdés

Adott egy testvérpár. A fiatalabbikkal kb. egy hónapig kavartunk, ismerkedtünk, de nem lett belőle semmi, rájöttem hogy nagyon mások vagyunk és szerlemes egyikünk sem volt. Ezt sikerült normálisan megbeszélni, azóta nem tartjuk a kapcsolatot de ha látjuk egymást beszélünk pár szót. Neki van is már kapcsolata.


Az utóbbi egy ket hónapban munka miatt közelebbről megismertem a bátyját, és őszintén írom, még sosem éreztem hogy valakivel ennyire egy hullámhosszon lennénk es ennyire hasonlítsunk. Multkor majdnem csókolóztunk, de utolsó pillanatban megállítottam a dolgot, mert megszólalt bennem, hogy ez mennyire lenne “undorító” dolog, hiszen a tesójával kavartam anno. Nektek mi a véleményetek?



2023. júl. 2. 16:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Kavarj nyugodtan! Majd lerendezik egymás között.
2023. júl. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem kavarni akarok, beleszerettem
2023. júl. 2. 16:22
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben a világon semmi undorító.

Normálisan váltatok el a másikkal, neki van új kapcsolata, ennyi.

2023. júl. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem undorító. Teljesen normális.

Nem egy példát tudok rá: a testvérek megbeszélték egymás között. Nme volt harag.

Te közömbös vagy a srácnak, akinek a testvére most tetszik neked.

Már miért ne?


Egy srác kerülgetett egy ideig, sokat beszélgettünk, táncoltunk.

A nővérem azt mondta egy este, hazafele menet, hogy nekem tetszik-e az a fiú, mert neki igen. Azt mondtam, hogy rendben. Nem foglalkozom vele.

A sógorom lett, és eszembe nem jutott azóta sem, hogy ő férfi. Az unokahúgaim apja. Rokon. Ennyi.

2023. júl. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak amiatt érzem kellemetlennek, mert pl. anno beszélt a szüleinek arról, hogy találkozgattunk (bár bemutatva nem lettem)
2023. júl. 2. 16:25
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Kérd meg a bátyót, hogy beszéljen azért öcsivel, hogy áldását adja-e a románcra. Valószínűleg nem lesz ellenére, és akkor legalább nyugodtabbak lesztek.

Volt pont ilyen az ismeretségi körömben, eleinte mindenkinek kicsit fura volt, de igazából nem volt harag ott se.

2023. júl. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg
2023. júl. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Leclerc ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van. Próbáld meg nyugodtan hogy mi sül ki ebből.
2023. júl. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Ennek a kapcsolatnak legalább lenne értelme.
2023. júl. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban annyira oda vagy érte, és nem csak egy pasi, aki éppen bejön, akkor ez ne legyen akadály.
2023. júl. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!