Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az exem utánam teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem utánam teljesen megvaltozott?

Figyelt kérdés

5 évet voltam együtt egy lánnyal.

Lassan 4eve,hogy külön vagyunk.

Ő szakított..utána több mint egy évig húztuk egymás agyát( nem bekult ki velem, állítólag szeretett még mindig, találkoztunk stb, aztán egy évre rá kiderült,hogy amint szetmentunk kapásból lett valakije, de nem merte elmondani,de engem szeret meg mindig) ezt én nem tudtam feldolgozni....

Ennek ellenére szeretem mai napig.

A kérdésem fő lényege, hogy mellettem 5evig egyáltalán nem ivott szinte soha alkoholt, nem akart bulizni mindig csak velem volt, (és az én baráti tarsasagommal)közös programok stb,úgy vettem észre, hogy ezek kielegitettek a kikapcsolódási részét nála.

Most hosszabb távon,látom,hogy szakitásunk után elkezdett erősen pialni, bulizni, baratnokkel lógni, városban szórakozóhelyeken lenni minden hétvégén.

Ez minek köszönhető? Ez az igazi énje és én nyomtam el benne ?

Ahogy észrevettem a saját korosztalyav nem találja meg a közös hangot (29eves, 22-23eves társasággal lóg)



2023. júl. 9. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Nincs olyan, hogy az igazi en egy fix forma. Most elni szeretne, ez esik jol neki. Lehet, hogy melletted nem vegig hianyzott ez neki, de idovel rajott, fiatal meg, nincs gyerek, egyszerelunk, most igy jo.
2023. júl. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem is inkább az van, hogy amikor veled volt nem igényelte ezt, ugye lehet jobban érezte magát kettesben veled, mint bulizni, partizni stb. Most, hogy nincs kapcsolata, ha minden igaz...kiéli magát.
2023. júl. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyan fajta.
2023. júl. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van kapcsolata és több is volt..mind mellett ezt csinálta
2023. júl. 9. 15:32
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
De igazabol, ha hianyzott neki, jobb, hogy most csinalja, mint vagy anyukakent, vagy megkeseredve siratni azt, hogy "nem eltem".
2023. júl. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van ilyen, változik az ember a szakítás hatására.


Például én is még 18 évesen. Oké, akkor is szerettem inni és bulizni, de jóval kevesebbet csináltam. A szakítás csütörtökön volt és pénteken én már ittam egy baráttal. Utána ez ment három hónapig minden pénteken. De volt, hogy nagyobb volt, pl buli. Pasizás is persze, bulikban csók, flört akivel csak lehetett. Nagyon nagyon fájt a szakítás, nem véletlenül lettem ilyen, enyhíteni akartam a fájdalmat. Sikerült is, majd hétfőn megint a mély depresszió következett.


Egy másik exem, akivel én szakítottam szintén ilyen lett, de ez éles váltás volt részéről. Ő konkrétan sehova nem akart menni soha. Csak a gépet nyomta, helyettem is. Én mindig hívtam bulizni, vagy akár valami közös sporttevékenységre, szociális eseményekre, de még ő volt felháborodva, hogy meg mertem kérdezni. Szakítottunk egy hétfői napon, még azon a hétvégén ment Siófokra a haverjaival és konkrétan az egész nyarat ott töltötte, párszor még írt egy hónapig, mesélte, hogy mennyit csajozott, meg ivott, bulizott, arra a szórakozóhelyre is elment, amit nekem szidott, hogy én oda ne menjek, mert drogot tesznek mindenki italába. Mondta, hogy már utál számítógépezni is, amióta szakítottunk, nem is játszott. De ő amúgy úgy van vele, hogy csak akkor mozdul ki olyan helyre, ahol lehet ismerkedni, ha barátnőt keres. Mi is egy házibuliban ismerkedtünk meg. Ha van párja, nem érti, miért kéne elmenni otthonról.

2023. júl. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!