Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan, hogy valaki teljese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki teljesen megváltozott a barátnője kedvéért?

Figyelt kérdés
Nem is tudom hogy mondjam. Barátnőm elég különleges fajta lány és hát sok szokásommal nem volt megelégedve így lemondtam a néha bekövetkező baráti berúgásokról, a videójátékokkal való játszást csökkentettem, legalább az eddigi idő 90%-ra és már nem is minden nap játszok. Ezen kívül több barátom is mondta, hogy mióta vele járok sokkal kedvesebb és segítőkészebb vagyok. És az igazat megvallva sokkal jobban érzem magam a bőrömben. Valamiért úgy érzem hálával tartozom neki, mert ő volt az, akinek a kedvéért ezeket megtettem, mindig ő motivált. Van itt olyan rajtam kívül, aki sok dologban megváltozott csak egy lány kedvéért? Ha igen, akkor miről mondtatok le/változtattatok meg?

2014. jún. 25. 01:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Lany vagyok, de a baratom azt mondta, hogy miota velem van nyugodtabb, nem beszélget annyit lányokkal, nem verekszik stb.
2014. jún. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem értem, h miért nem lehet néha berúgni... de ok...


Vigyázz, h ne add fel önmagad, az viszont pozitív h segítőkészebb vagy!

2014. jún. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez velem is így van. Mondjuk beszélgetek lányokkal, de csak barátilag.
2014. jún. 25. 01:17
 4/9 A kérdező kommentje:
2-es: Mert már nem vágyom a piára, persze elmegyünk, iszogatunk, de ennyi sose érem el a részegséget.
2014. jún. 25. 01:18
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem adtam fel önmagam, csupán egy másik énembe léptem át.
2014. jún. 25. 01:19
 6/9 anonim ***** válasza:
hát igazából régen nagyon más voltam mint most, pont egy szerelmi csalódás miatt változtam meg teljesen, és most, hogy nagyon közel kerültem egy lányhoz (még nem járunk csak ismerkedünk) kezdem azt érezni, hogy ő előhozza belőlem azt aki régen voltam! de nagyon sok minden meg fog változni, ha együtt leszünk már most tudom! de mindent megtennék érte, persze saját magam nem adnám fel, de mind2 oldalam olyan irányba terelném, hogy neki megfeleljen
2014. jún. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

10%kal csökkentetted a gépezést? Ergó a szabadidőd 10 %át szánod rá? Micsoda áldozat...

Egyébként amiket felsoroltál nem nagyon dolgok. Viszont amikor már fel kellene adnod azokat a dolgokat amiket szeretsz akkor kezdődnek a gondok

2014. jún. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány évesek vagytok,de úgy látszik mellette,miatta lettél férfi.
2014. jún. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam az volt, hogy miattam(lány vagyok) megváltozott eléggé egy lány...
2014. jún. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!