Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnétek lusta, elhízott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek lusta, elhízott, elkényelmesedett növel?

Figyelt kérdés
Nem baj ha a pasi is kövér :) sokszor a vékony pasiknak is tetszme mert àllítòlag szép az arcom de utàna ök mindig mozgàsos programokat akarnak meg alig megyünk el kajàlni.
2023. júl. 11. 12:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Velem összejöttek :D
2023. júl. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Te mennyire vagy lusta ? Elfogadtàk ezt gond nélkül?
2023. júl. 11. 12:28
 3/19 anonim ***** válasza:
80 kilonal tobb?
2023. júl. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen több.100 felett.
2023. júl. 11. 12:34
 5/19 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Hát vannak jobb és rosszabb időszakok. Nem sportolok, munka után csak feküdni akarok otthon, persze a barátom társaságában. Utálok túrázni. Mindent rendelni akarok. Hétvégén ha kell kimozdulok, de inkább strand, mozi, étterem. Ha nyaralás, akkor az wellness, tengerpart, semmi olyan, ami megerőltető.


Hát van amikor elfogadja van amikor mondja hogy csináljak valami értelmeset :D

2023. júl. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Másnapos Sárkány ***** válasza:
100%
Ennyiből nem tudom eldönteni. Mennyire lusta? Mennyire elhízott? Nem mindegy, hogy egész nap csak fekszik lusta, vagy szimplán azt érted alatta, hogy nem szeretsz sportolni. Elhízottnál se mindegy, hogy van rajtad pár kiló plusz, vagy pedig lóg rólad a háj.
2023. júl. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Másnapos Sárkány ***** válasza:

#4

Oh... Akkor nem. Bár ha tényleg szép az arcod, lehet lemozognám veled a plusz kilókat. Fene tudja. Ahhoz nagyon szép arc kellene.

2023. júl. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
5 Detto ez vagyok én is.Dolgozom de utàna pihi minden mennyiségben.Sétàlni se szeretek. És én is amit tudok rendelek, ne kelljen mozdulni érte.
2023. júl. 11. 12:38
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mivel van egy csomó lusta férfi is, biztos egymásra találtok valahogy. Mondjuk neten.
2023. júl. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
álmaim nője
2023. júl. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!