Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnétek lusta, elhízott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek lusta, elhízott, elkényelmesedett növel?

Figyelt kérdés
Nem baj ha a pasi is kövér :) sokszor a vékony pasiknak is tetszme mert àllítòlag szép az arcom de utàna ök mindig mozgàsos programokat akarnak meg alig megyünk el kajàlni.
2023. júl. 11. 12:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
70-80 kg kozott szoktam mozogni, párom viszont sportol állandóan, mintha kötelező lenne. Ő mondjuk a kerek formákat kedveli, de pl 100kg felett neki is sok lenne. Szép arc nálam is adott, de szerintem azert 100kg felett lenni az nagyon egeszsegtelen
2023. júl. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
22%
Nőként lehetsz lusta, kövér, büdös, munkanélküli, mamahoteles, drogos, alkoholista stb. akkor is lesz olyan férfi akinek kelleni fogsz.
2023. júl. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
#7 nyugi nem :) csillagpatrik póz és jónapot, lovagolni büdös
2023. júl. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Rengeteg lusta férfi van. Nem hinném, hogy gondot jelent majd találni egy hasonlót.
2023. júl. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
70%
#14 csak a legtöbb lusta férfi sportos, szexi nőt akar😄
2023. júl. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
52%

15.


Mint ahogy a kövér nők is jóképü magas sportos férfit akarnak XD

2023. júl. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
88%
De minek, könyörgöm? Szerintem ez tök jó, ha valaki felismeri és beismeri, hogy ő egy ilyen lustább típus, ő nem szeret kirándulni, sportolni etc. Mármint abból a szempontból jó, ha belátja és ilyen párt keres magának. Ha valaki kényelmesen szeret élni, akkor válasszon olyan párt, aki ebben partner. Mert egy sportos nő/férfi urambocsá majd sportolni akar és zavarni fogja, ha a párja csak pihengetni szeret. Szóval szerintem az önismeret jó dolog, keressen mindenki magához való párt.
2023. júl. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
77%

17: Pontosan!


Én is összejöttem egy sráccal, akinek az egész családja olyan, hogy folyton mozgásban van, nincs az, hogy egy fél napot csak fekszenek az ágyban és tévéznek, az apja pl nem is aludt jóformán csak pár órát naponta, mert nem bírt nyugalmi állapotban maradni. Egyszer elmentem velük Balatonra. Nekem a Balaton azt jelenti, hogy fürdök, napozok, beszélgetek, lángosozok. Nekik meg a sportolást. Jó hogy nem röpiztek evés közben :D Nem csak ez volt a baj, de ezért sem tartott sokáig, mert én az a döglős fajta vagyok, akinek az a kedvenc randi típusa, ha az ágyban fekszik és sorozatot néz meg beszélget a párjával, hát mi egyszer sem csináltunk ilyet, mert ő nem akarta.

2023. júl. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Én összejönnék.
2023. júl. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!