Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennél a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyemben? Szakítanál, megcsalnád a párod vagy hagynád a fenébe?

Figyelt kérdés

Van egy jól működő kapcsolatom 3 éve, imádom, szeretem.

De...van egy nő akit kb 2 éve ismerek, ha létezik olyan, hogy álom nő akkor számomra Ő az, zavarba ejtően gyönyörű.

Majdnem mindennap találkozunk, félig-meddig munkatársak vagyunk.

Eleinte elég jól tudtam kezelni a helyzetet, megcsodáltam ha arra járt és ennyi, meg sem fordult a fejemben, hogy közeledjek felé több okból sem.


Azonban néhány hónapja kiderült, hogy ő is vonzódik hozzám (ő is kapcsolatban van) és egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből.

Komolyan állandóan rá gondolok.

Ezáltal saját kapcsolatomat is megkérdőjelezem, hiszen van aki ennyire el tudja vonni a figyelmemet a páromról.


Másrészről bennem van az a gondolat is, hogy mi lesz évekkel később mikor visszagondolok erre, hogy meg sem próbáltam vele.


Persze az is bennem van, hogy lehet óriási hiba lenne a nőt aki mellettem van nem megbecsülni és eldobni.


Egyszóval teljes a káosz a fejemben.



2023. júl. 17. 11:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
Tégy rendet a fejedben.
2023. júl. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
42%
Gerinctelen riherongy.
2023. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
93%
Ilyenkor szokott az lenni, hogy pár év múlva erre az "álomnőre" is ráunsz...
2023. júl. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
62%

Én nem értem ezt. Én vagyok fordítva bekötve, mert nem ítélkezem a kérdező felett? Pedig nő vagyok, és mégis abszolút meg tudom érteni a dilemmáját. Borzasztó elavult és káros dolognak tartom azt az álszent felfogást, miszerint csakis a párod iránt érezhetsz bármit, különben egy "gerinctelen riherongy vagy" 😂😂


Az élet pedig ilyen, soha nem lehet tudni, mikor jön az, aki fenekestül felforgatja az életünket.


Minden más naiv képzelgés véleményem szerint. ☺️😀

2023. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
89%

Most ha a gyakori megszavazza, higs legyél gerinctelen, fektesd meg az álomnőt ezzel megcsalva a párodat, akkor megteszed?

Nehogy nekünk kelljen mar rendettenni a fejedben....



4 opció van.


1, elfelejted az álomnőt, élsz boldogan a kapcsolatodban.

2, elhagyod a párod, összejössz az álomnővel, de gyanítom hamar ráunsz, mert minden csoda 3 napig tart, koppanás mert 2szék közül a padlón kötsz ki.

3, megcsalod a párod a szintén gerinctelen álomnővel, kockárateszed a kapcsolatod, ismét 2 szék közül a padló esete....

4, vagy a legvalószínűtlenebb, hogy összejössz álomnővel és eltek boldogan.


Szivesen.

2023. júl. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%
Szakíts a mostanival, aztán próbald meg a másikkal. Már csak azért is, mert ennêl többet érdemel a párod.
2023. júl. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg elfelejteni ezt az álomnőt.

Nem lenne szép,ha otthagynád a párodat,aki szeret téged,és hű hozzád.

2023. júl. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Azt gondoltam egy elég egyszerű kérdést teszek fel, ahhoz, hogy lehessen rá válaszolni.

Mit tennél (TE) a helyemben?

A kérdés nem úgy hangzott, hogy mondjátok meg mit tegyek vagy ne tegyek, tudom mik az opcióim.

2023. júl. 17. 12:08
 9/30 anonim ***** válasza:
30%
Én kozelednék felé, hogy kiderüljön számára is h tetszik nekem aztán a többi ugyis jön. De egyértelműen
2023. júl. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
94%

Mi van ebben az ,,álomnőben"?

Mi miatt tetszik neked annyira?


Lehetséges,hogy olyan tulajdonságai vannak,amik a párodban nincsenek meg,és emiatt vonzódsz hozzá olyannyira.



Sztem dobjátok fel a kapcsolatokat a pároddal! Csináljatok vmit,ami lendít a kapcsolatotokon:)

Ezt az ,,álomnőt" pedig igyekezz kiverni a fejedből.

Igyekezz minél kevesebbszer találkozni vele,ha módodban áll.


Részemről ennyi.

2023. júl. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!