Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megcsalna a párod, megbocsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalna a párod, megbocsájtanál neki vagy szakítanál vele?

Figyelt kérdés
2013. dec. 8. 02:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Jelenleg amellett vagyok, hogy semmi esetben nem tudnám megbocsájtani. Persze most jöhetne az, hogy "ha nagyon fontos lenne számomra, akkor igen", de úgy igazán még nem is voltam szerelmes, szóval pár év múlva esetleg választ tudok adni a kérdésedre.
2013. dec. 8. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
így is össze vagyok törve lelkileg, szóval ha megcsalna az már nem oszt nem szorozz. de mondjuk ez a megcsalás függne hogy kivel, meg a helyzet meg hogy csal meg stb.. stb..
2013. dec. 8. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Azonnali szakítás, ha kitudódik. Szerelem ide, szerelem oda, rossz lesz utána, de többet gusztusom nem lenne hozzáérni a barátnőmhöz.
2013. dec. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Kedves I am Alive! Te mérlegelnél megcsalás és megcsalás között, állítva és tetézve ezt úgy, hogy - elmondásod szerint - padlón vagy? Már nem is haragudj, de... Legyintek, inkább nem is folytatom.
2013. dec. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
igen, mondjuk szerintem van különbség egy flört vagy csók vagy egy szex között.
2013. dec. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Akkor ott a bibi, éreztem én. Szerinted egy párkapcsolatban megbocsátható a mással való flörtölés vagy egy csók? Ez szerinted normális egy párkapcsolatban és elnézhető dolog?
2013. dec. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
testi fenyítés kíséretében azonnali szakítás.
2013. dec. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
Minél fiatalabb az ember, annál kevésbé hajlandó megbocsájtani. Egy 18 éves inkább szakít. Egy 28 éves ad még egy esélyt. Egy 30-35 éves, főleg, ha gyerek is van, már inkább helyre akarja hozni a kapcsolatot, terápia, stb. 40 fölött általában nagyon komoly, viharos szerelem kell ahhoz, hogy szakítás legyen a dologból.
2013. dec. 8. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Nagyon nem mindegy, hogy "véletlenül megbotlott, s hopp, beleakadt valakibe a farka" vagy esetleg folyton azt leste, hol a lehetőség, hogy megbotolhasson.


Kemény kérdés, kapásból "lapát" lenne a válasz, de átgondolva nem is olyan egyszerű...

2013. dec. 8. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
:-? majd ha odakerülök, akkor majd meg tudom mondani.
2013. dec. 8. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!