Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miről beszélgetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miről beszélgetett a párom (akivel most félig együtt, félig külön vagyunk),a kolléganőjevel,ha ezt a tanácsod adta neki?

Figyelt kérdés
Mondta hogy próbáljam meg veled, ennyiért nem éri meg váltani...

2023. júl. 18. 16:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A 3. vagyok, arra értettem, hogy egyértelmű, hogy nyilván arról beszélgettek, hogy mi a probléma kettőtök között, amiből a kolléganő azt a következtetést vonta le, hogy a probléma nem akkora nagy, hogy feladja a kapcsolatot a párod. De ez elég egyértelműnek tűnt, azért kérdeztem, hogy pontosan mi lenne a kérdésed, mert sejtettem, hogy nem erre a válaszra vársz, ezt magadtól is tudod.


Még mindig nem teljesen értem a kontextust, hogy honnan tudsz te egyáltalán erről, és ha a párod mondta, akkor hogy nem derült ki a szövegkörnyezet akkor, de mindegy is.

Számomra ez a mondat azt jelenti, hogy a kolléganő szerint a párod által elmondott problémák nem kell, hogy a kapcsolat végét jelentsék, ennyi miatt nem éri meg eldobni egy kapcsolatot és másikat keresni.

2023. júl. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

11 es nagyon köszönöm!!

Úgy néz ki elrontottam, mert én is így értelmeztem elsőre,de barátnőm sajnos ő magyarázta belém, hogy váltani, téged vagyis engem leváltani😢, de úgy volt ahogy te írtad... ő, a párom erre gondolt... vagyis igen, nem éri meg váltani...

2023. júl. 19. 14:23
 13/16 A kérdező kommentje:
10 es válaszoló, nálatok mi volt, hogyan tette tönkre?
2023. júl. 19. 14:34
 14/16 anonim ***** válasza:

10-es vagyok.


Azzal kezdődött kb (de ezeket már a szakítás után tudtam meg, egy részét az exemtől, egyet meg egy harmadik kollégájuktól, aki azért írt rám a szakításuk után, hogy eszembe se jusson sírni egy ilyen fickó után), hogy a kolléganő azt kezdte mondogatni az exemnek hogy mennyire nem illünk össze, pedig akkor még nagy volt a szerelem köztünk. Konkrétan fikázta a dolgaim a nő, pl az megvan, hogy kiemelte, mennyire gáz, hogy másoddiplomát csinálok, inkább az időt meg az energiát az exemre kéne fordítani, meg családalapításon gondolkodni (24-25 éves voltam akkor), nem visszaülni az iskolapadba, mert így milyen jövőt lehetne tervezni velem?


Aztán elég sokszor mondta az exemnek, hogy százszor jobbat is találhatna nálam, százszor többet érdemel, mint én, miért akar leragadni mellettem, mikor még fiatal, utazgasson, élvezze az életet, stb. Ezt pl még mikor együtt voltunk, az exem is felhozta, hogy noha semmi pénzünk nem volt, el kéne menni fesztiválozni külföldre, mert ez a csaj javasolta neki, hogy éljen...


Aztán ha volt vmi nézeteltérésünk, az exem a kollégával tárgyalt ki, aztán mikor meg akartam beszélni vele, az volt a reakció, hogy ez a csaj is megmondta, h neki van igaza, hagyjuk már a témát.


Aztán heti egy-két alkalomból napi szintű telefonálgatás, skype hívás meg messenger lett. Többször mondtam, hogy ez nekem nem tetszik. Ha munkáról beszélnek, akkor sem kell minden este, főleg, hogy másnap találkoznak. Az exem mindig azt mondta, hogy csak kollégák, a csaj nehéz időszakon megy keresztül, szüksége van egy jó barátra...


Amikor szakítottunk, írt az egyik közös kollégájuk, hogy hallotta mi történt, de ne bánkódjak, mert ők ketten elég régen kerülgetik egymást az irodában, közben rajtam szórakoznak, mert az exem kb minden titkom/problémám elmondta bent azoknak, akikkel jóban volt, ennek a csajnak meg hagyta, hogy bármit reagáljon. Volt valami gúnynevem is, amit a csaj használt rám mások előtt, hurkafej, vagy kolbászfej, valami ilyesmi, az exem meg sose szólt rá.


Nem valószínű, hogy ez lesz itt is, mert ehhez mindkettőnek ritka gerinctelennek kell lenni. Mindenesetre ma már okosabb lennék, az első után hagynám, hogy szórakozzanak egymással, ne velem

2023. júl. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hu kedved 10es, ezt neked nagyon nehéz lehetett átélni, micsoda undi exed volt!! És milyen undorítak azok akik bekavarnak másik kapcsolataba... szomorú a storyd nagyon... as enyém is eléggé, de én még bizakodó vagyok mert nekem az igaziről van szó... Sajnos én a volt páromnál azzal rontottam el, hogy folyton faggattam megállás nélkül, mert mindig akartam tudni mi van fejében, mert szinte rettegtem attól,hogy már nem szeret, mással jobb beszélgetni, a testvére fontosabb mint én? Mindig akartam valami visszacsatolást, hogy én vagyok neki az első, pedig tudtam, hogy en vagyok, de valamiért mégis csináltam a baromságaimat... És néha a barátnők is rossz irányba tereltek... Remélem azóta megtaláltad az igazit?
2023. júl. 19. 16:25
 16/16 anonim ***** válasza:
10es vagyok és igen, azóta megtaláltam az igazit, de sok időbe telt, mert nagyon bizalmatlan lettem az exem miatt.
2023. júl. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!