Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyes emberek miért veszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes emberek miért veszik zokon, ha visszautasítom őket kapcsolati téren?

Figyelt kérdés
ha valakivel találkozok, vagy próbál megszerezni magának, de közlöm vele, hogy nem vágyok egy kapcsolatra, mert nekem az teher, és szeretném élvezni a fiatal éveimet aggódás és szenvedés, elköteleződés nélkül, az miért baj? miért vagyok nőként elküldve a halál f.szára és k.vának.nevezve azért, mert nem vágyok szerelemre? az miért az én bajom? főleg úgy kapom ezeket, hogy a beszélgetés elején közlöm hogy nem kívánok többet egy barátságnál. valaki érti ezt, miért én vagyok leb.szva?
2023. júl. 18. 21:02
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
97%
Mert a férfiak egója olyan törékeny, hogy képtelenek az elutasítást elfogadni.
2023. júl. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
86%

Minden embernek az elutasítás fáj a leginkább, csak vannak, akik tudják kezelni.

Mindenkinek az fáj legjobban, ha elfogadást várna, de azt mondják: te nem kellesz.Nem kellesz munkatársank, nem vettünk fel.Nem kellesz barátnak, nem kellesz páromnak, szülőmnek, gyerekemnek, stb.Ez nagyon fájdalmas, sokan nem tudják hogy birkózzanak meg vele.Épp ezért arra nagyon oda kell figyelni, hogy HOGYAN utasítunk el valakit, mert az a normális, hogy ez fáj.

2023. júl. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
7%
Majd amikor te is ebbe a cipőbe jársz, akkor megtapasztalod, ha meg már megtapasztaltad, akkor ugye nincs kérdés.
2023. júl. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez nem így van, #3. Intelligens ember ezt tudja kezelni, nem hisztizik rajta.
2023. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
9%
4-es, a sajátunkét soha se látjuk, csak amikor már mi is a bőrünkön érezzük. Sokkal könnyebb más tapasztalatait lefitymálni.
2023. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
85%

"Minden embernek az elutasítás fáj a leginkább"


Ezt azért nem állítanám. Bárcsak az elutasítás lenne a legfájdalmasabb dolog. Boldog emberek lennénk mind.

2023. júl. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
85%

"Minden embernek az elutasítás fáj a leginkább, csak vannak, akik tudják kezelni."


Már bocs, de ilyenkor mi játszódik le valaki fejében? Mert neki tetszik a másik, a másiktól elvárja, hogy ő is vonzodjon hozzá? Olyannal kezdemyezett, aki tetszik neki, de miből gondolja, hogy ez kölcsönös?

Aki ezt nem bírja elviselni és zokon veszi, az csak akkor nyisson, ha biztos a közös szimpátia.

2023. júl. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
61%

#6 #7 Ti nem értitek, vagy szándékosan nem akarjátok érteni amit írtam.

Segítek, ez volt a kérdés:


"Egyes emberek miért veszik zokon, ha visszautasítom őket kapcsolati téren?"


Erre adtam egy választ, amit értelmezni kéne.

Senki nem mondta, hogy az embereknek alanyi jogon jár, hogy valaki elfogadja őket.

Bizony, az elutasítás az egyik legfájóbb dolog a világon, mikor egy olyan helyzetben, egy olyan embertől kapod, amit/akit nagyon szeretnél.

Pl. a szülő kitagadja a gyerekét, mert az mondjuk...nem tudom, mondjuk homoszexuális.Közben a gyerek meg vágyná a szeretett szülő elfogadását, de arcul csapják a totális elutasítással.

Esetleg évekig tanulsz, gürcölsz, készülsz, hogy az álom munkahelyedre felvegyenek, de elhajtanak a bús büdös fenébe.

Szerelmes vagy valakibe, megvallod az érzéseid, majd jön, hogy nem kellesz, nem tetszel(=ha rajtam múlik nem szaporodsz, kidöglik a selejt fajtád a világról).Egy férfi-női viszonyban konkrétan ezt jelenti az elutasítás.Ezen nincs mit szépíteni, hogy igenis rohadtul fáj.

És senki nem mondta, hogy akárkinek is járna alanyi jogon, hogy elfogadják.Csak leírtam, hogy ez az oka annak, hogy egyesek, akik nem tudják kezelni az érzelmeiket(mert mondjuk nem tanította meg nekik senki hogyan kell, szülei elhanyagolták, rosszul szocializálódott) ilyen hevesen reagálnak.Senki nem mondta azt sem, hogy ez így helyes.A kérdés az volt, hogy MIÉRT csinálja ezt valaki.Erre adtam választ.

Mert ugye minden elutasításban benne van az, hogy te, mint ember, az egész lényed, életed, munkásságod, egy kalap szart nem ér annak, aki elutasít.Ne mondja azt senki, hogy ez nem az egyik legnagyobb fájdalom.Főleg akkor, ha tudod hogy 1000%-ot beleadtál.

Nyilván egy jól szocializált ember ezen túllendül, de aki nem olyan, az ezt így fogja fel.

2023. júl. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
61%

"Bizony, az elutasítás az egyik legfájóbb dolog a világon, mikor egy olyan helyzetben, egy olyan embertől kapod, amit/akit nagyon szeretnél."


De ez szerinted. Te ezt érzed, de másnak nem kell ezt éreznie, azért, hogy a te érzéseid validak legyenek. Nekem csak ennyi a bajom a mondandóddal.

2023. júl. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
13%

#9 Én is mondhatnám, hogy az meg csak szerinted van úgy, hogy nem igaz amit írtam.Az emberek többsége érezhet így attól, hogy téged semmi nem hat meg.Nekem nincs semmi bajom azzal, hogy neked más a véleményed.


Érdekes egyébként, hogy még a Bibliában is miatt történik az emberiség történetében az első gyilkosság?Az elutasítás miatt.Káin és Ábel története.Isten csak az egyik testvér áldozatát fogadta el, a másikét nem.

2023. júl. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!