Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha egy évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy évvel ezelőtt visszautasítottam, de most mégis tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit egy évvel ezelőtt visszautasítottam, mert volt barátom, viszont nagyon jól tudta kezelni a helyzetet, barátok tudtunk maradni, és azóta is szoktunk beszélgetni, amikor találkozunk, mert közös a baráti társaságunk. Nemrég beszélgettem vele kettesben elég sokat és azóta nem tudom kiverni a fejemből, azt hiszem még neki is tetszem, de félek, hogy nem merne kezdeményezni az előzmények miatt. Hogy bátorítsam?

2018. ápr. 22. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

1. Érdeklődj, hogy van e barátnője.

2. Flörtölj ezerrel

3. Ha nem hív el valahova hívd el te.

4. Ha nemet mond, lépj tovább.

2018. ápr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy nincs barátnője.
2018. ápr. 22. 11:27
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Ha egyszer visszautasítottad, akkor miért kellene bátorítanod? Kezdeményezz nyugodtan
2018. ápr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2018. ápr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Flörtölj vele.
2018. ápr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg! Egy év alatt sokminden változhat, pl a te élethelyzeted is és most nyitott lennél felé. Nyiss is te felé!


29N

2018. ápr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!