Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik munkahelyen ismerkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik munkahelyen ismerkedtek meg a pàrjukkal, hogyan alakult ki a kapcsolat és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
2023. júl. 24. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

vendéglátoztam ahol tilos vendéggel kezdeni.

de persze hogyvtetszettünk egymásnak valakivel.

eleinte ahol nem látja senki ott csókolt meg.

aztán mivel a szállás a munkahelyen volt jóformán(külföld szórakozóhely lent, szállás fent), és be is voltunk kontrollálva, igy nem is találkoztunk csak lépcsőházban összeszaladva egy puszira ölelésre.

(sok hasonlo volt bennünk ő is akkor kezdett uj életet amikor én, fájdalmakkal a háttér miatt stb)

de aztán nem is tudom mitol de megtört a jég és munkán kivul is találkoztam vele.


amikor eloszor láttuk egymást az utcán szabadon, ahogy eloszor mentünk egymás felé hogy találkozunk, és csak néztük egymást ahogy haladtunk egymáshoz leküzdve azt a belül dübörgő rohanást hogy odaszaladsz, hát az elso randin 72 órá volt alvás nélkül es abban minden benne.

haverjai millio program több város utazások anyuja tesoi, es az elso szex az utolso órákban volt.


sajnos az időintervallumra nem emlékszem de talán egy hónapon belül jöttünk össze sacc ill volt az elso "randink" ill az már szerelem is volt nemcsak első randi.

2023. júl. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*ott tudtunk leginkább beszelni mindig, meg ugy csokolt meg hogy nehogy láthassa bárki. eleinte csak ez ment.
2023. júl. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

bocsi hogy még én de most esik le hogy külföldön valahogy mindig ugy alakul hogy először szerelem járás haverok bemutatás közös élet jóformán es aztán van csak az első szex.

az az igazi szerelem amiben a szex csak hab a tortán a szerelem "csúcspontja vagy megkoronázása"

csak ez kikívánkozott

2023. júl. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A remény hal meg utoljára. Vagy te.
2023. júl. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5 év után, miután én másik állást találtam
2023. júl. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25 évesen, rezidensként kezdtem dolgozni egy kórházban,ott egy 50-es szakorvossal elég közel kerültünk egymáshoz, az első éjszakai ügyeletnél is mellé lettem beosztva,akkor egész éjjel beszélgettünk, nem történt semmi. Utána (már a sokadik) éjjelinél is mellette voltam és akkor feküdtem le vele először, amit sok többi követett
2023. júl. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!