Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ez? Hogy működik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Hogy működik a szerelem?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy az ember szerelmes lesz olyanba, akihez testileg nem, vagy alig vonzódik? Akár első látásra is.

Máskor meg fordítva.


Más is van így?



2023. júl. 25. 23:57
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Madonna-k.rva komplexus: amikor a környezeted beléd neveli, hogy egy nő vagy méltó a tiszteletedre és csodálatodra (lelki szerelem), vagy szexuálisan vonzó (testi vonzalom), a kettő együtt nem megy.
2023. júl. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak úgy voltam szerelmes eddig, hogy testileg is s lelkileg is vonzódtam az illetőhöz. Ha az egyik aspektus hiányzik, az (számomra legalábbis) kívül esik a ,,szerelem" fogalmán.
2023. júl. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez nekem nem a szerelem kategória. Maximum erős szimpátia, vagy fordított esetben fizikai vonzalom. A szerelem az én szememben ennél jóval összetettebb dolog. Passzolnia kell a dolgoknak minden téren, és idővel alakul, ahogy egyre több időt töltünk együtt.
2023. júl. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Enhgedni kell az erzeseknek..
2023. júl. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Soha életemben nem láttam még ilyet senkinél.
2023. júl. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát nálam ugyan nincs ilyen

Ha nem vonzodom hozza azonnal akkor nincs az az isten hogy hozza érjek

2023. júl. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én éppen egy rossz párkapcsolatban voltam, amikor elkezdett megtetszeni egy osztálytársam, akivel amúgy jóban is voltam. Emlékszem, hogy vele álmodtam, hogy járunk :D De gondolom nem emiatt tetszett meg, hanem már volt valami amit még nem ismertem be magamnak. Másnap a suliban nagyon fura volt ránézni :D Na hát ő úgy néz ki, hogy az senkinek nem tetszik. 130 kg tömény zsír, amiből a hajára is jutott kicsi, igénytelen, lyukas ruhákban jár, nincs is jó illata. Emlékszem elmentünk osztálykirándulásra még első évben és ott fürdőnadrágban volt és otthon meséltem hogy fúj van egy osztálytársam aki olyan dagadt és vörös csíkok vannak a hasán :D Na hát aztán egyre többet beszéltem vele. Ő foglalkozott velem, nem úgy, mint a barátom. Vele lehetett szexről beszélni, a barátommal tabu volt a beszéd róla és a csinálás is. Ő mindig visszaírt nekem, élőben is sokat beszéltünk. El is hagytam miatta a barátomat és vele jöttem össze, de fél évig tartott, mire eljutottam oda, hogy olyan sokat ad nekem, hogy fel merem vállalni. Hát hiba volt, mert nem voltunk sokáig együtt és néha elfog az undor hogy én hozzáértem ehhez az emberhez sőt szerelmes is voltam belé. És a végén még ő dobott ki :D Hát hülye tini voltam. Évekig hallgattam még a családomtól és a barátaimtól hogy nem értik hogy tudtam járni vele.


Úgyhogy nálam igazából annyi volt, hogy abban a helyzetben azt adta nekem, amire vágytam, ami hiányzott az életemből.

2023. júl. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még nem látta meztelenül...
2023. júl. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kérdező szerintem arra gondolt, hogy kezdetlegesen nem vonzódik , tehát semleges az ember. A vonzalom ki tud alakulni ha valakivel többször találkozól , beszélgetsz ..

Itt egy írás , hogy többen megértsék .

[link]

2023. júl. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!