Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az a problèmám hogy jó pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a problèmám hogy jó pár honapja ismerkedek egy lánnyal aki szeretne töllem kapcsolatot de kijelentette hogy nem szerelmes belèm. Mi ilyekor a teendő. Működik minden talán annyit hiányolok hogy mikor romantikus a szitu elèggè merev ès 20 lèpès??

Figyelt kérdés
Távolságot tart. Nem èrtem mièrt akar kapcsolatot. Azt mondja sosem volt szerelmes mèg. 29 a lány. Szerintetek èrdemes bele menni hassonló szituba? Vagy csak haggyam meg karban tartónak ès játszam tovább a szerepet hogy vègül ne sèrüljek benne?

2023. ápr. 12. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
A szerelem nem jön magától, azért tenni kell, ő most adott neked egy esélyt hogy kapcsolaton belül próbálkozz…
2023. ápr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mathus ***** válasza:
79%
Azt javaslom, hogy Wordben írd meg először amit akarsz, és miután az kijavította, utána másold át ide. Nem mindenkinek lehet erre szüksége, de neked jól jöhet.
2023. ápr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%

"Azt mondja sosem volt szerelmes mèg. 29 a lány."


Nem kell mindent elhinni. Főleg ha nőről van szó.

2023. ápr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szeretnél olyannal kapcsolatban lenni, aki nem szerelmes beléd? Én nem.
2023. ápr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor ad neked esélyt h szerelmet csalj ki belőle, ha sikerül jöhet a kapcsolat
2023. ápr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva én bármikor szerelmes voltam, a másik fél nem lett az. 27 éves vagyok és több szakításon vagyok túl, mint 5 másik ember összesen. Úgyhogy én már elengedtem a szerelem témát, ha találok olyan férfit, aki szeret és megbecsül, akkor nem érdekel, hogy szerelmes vagyok-e. Attól még én is meg tudnám becsülni meg minden, csak nem akarok megint sérülni. Lehet ő is így van vele. Szerintem nem gond, sok olyan kapcsolatról tudok, ahol az egyik fél nem hót szerelmes, de jól megvannak.
2023. ápr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nalam ugy mukodik h kapcsolatban leszek megismerem es akkor leszek szerelmes.

Minden kapcsolatom igy alakult ki. Ha 3 honap alatt nem erzem akkor szakitottam inkabb.

2023. ápr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!