Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akiket régebben bántalmaztak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket régebben bántalmaztak, ti mennyi idő után éreztétek azt, hogy beleszerettetek a párotokba?

Figyelt kérdés

Bántalmazó családból származom, már lassan egy éve aktívan járok pszichológushoz és sokat segít, szóval dolgozom magamon. Mielőtt megismerkedtem a barátommal, sok emberrel randiztam, de annyira féltem, hogy sose mertem egy-két randinál tovább maradni valaki mellett.


A mostani barátommal két közös ismerős által találkoztunk. Másfél hónap után kérdezte meg, hogy szeretnék-e kapcsolatot. Csak egy hete vagyunk együtt hivatalosan. Mondtam neki még ezelőtt, hogy nem vagyok könnyű eset és lassan lehet velem haladni, és hogy járok pszichológushoz is, ő ezt el is fogadta.


Most nem is igazán tudom, mit érzek. Úgy érzem, tökéletesen kiegészítjük egymást és hiányzik, ha nincs velem. Ő az első férfi, akiben ennyire meg mertem bízni és vele maradni, és tett is érte. Viszont még mindig van bennem félelem, hogy visszakerülök abba, amiben felnőttem. Közben meg pánikolok azon is, hogy nem tudom azt a szeretetet visszaadni neki, amit tőle kapok. Egyszerre félek tőle és szeretem őt. Nem tudom, milyen érzés, amikor az ember egy békés szerelemben él, ő az első fiú, aki folyamatosan jól bánik velem. Félek attól, hogy mellettem nem fogja magát eléggé megbecsültnek érezni, mert néha annyira tartok attól, hogy mi lesz a kapcsolatunkból, hogy szívem szerint kilépnék belőle. :( Félek attól, hogy az indokolatlan félelmem tökre teszi azt, ami most köztünk van. Félek vele intimebb lenni. Fogalmam sincs, mit csináljak, vagy mit ne csináljak. Azt akarom, hogy ő is boldog legyen mellettem.


De honnan tudom, hogy tényleg szerelmes vagyok belé vagy csak szokatlanul jó érzés, hogy valaki végre jól bánik velem? Nem akarom őt kihasználni.


Van köztetek esetleg valaki, aki hasonló cipőben járt? Nektek hogy alakult a kapcsolatotok?


25L (a fiú 26)



2023. júl. 28. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem köze nincs a kettőnek egymashoz.

En szigoru agressziv csaladbol szarmazom kb egy sérült nebántsvirág lettem es alig mertem megszolalni is a tarsadalomban.

Eletem elso pasija inkább volt atyáskodó felettem (en 16 voltam ő 18)es soha eszembe se jutott olyan hogy egy pasi bánthatna.

Vigan kozlekedtem éjszakánként is egyedul az utcákon,naivan kesobb barkivel szóba álltam es ki is használtak.

Amolyan "engedelmes"voltam mindenben a ferfi akaratát követtem. (Ezt hoztam a szuloi hazbol hogy akkor vagy jó ha szót fogadsz meg stb)

Amugy hatalmas szerelem is volt igy az első mert ő meg intézetis árva volt en meg egy bántalmazott lany pont összetartoztunk lelkileg is.

Romeos es julias volt az egesz. Aztan szülői tiltások kézkérés öngyilkosság meg a többi.


Azután kb már átlagéletem lett átlagpasikkal.

2023. júl. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*14 voltam mikor összejottunk, álla doan titokban lehettunk csak egyutt szöknöm kellett, aztan 16 voltam(ö 18) mikor megkért hogy végre egyutt lehessünk élhessünk,dehát capulet meg montagu sztori az egész.
2023. júl. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1-2 vagyok És ma felnőve abban az véletlen pont abban az intézetben dolgozom ahol életemben először sétáltam csókolóztam életem első szerelmével és ahol ő felnőtt.

A parkolón udvaron folyósokon ahogy keresztul megyek még most is érzem amikor 14 évesen mászkáltam ott.

Ebedloben volt diszko amit ők tartottak együttesuk is volt. Ma felnotten abban az ebedlőben is megfurdulok.


Pedig éltem már kulfoldon es rengeteg helyen is az országban mégis ott "végeztem" ahol minden "kezdődött".

Hihetetlen érzés.

2023. júl. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja es elso pillanattol.mikor megláttam már akkor is elakadt a szavam tőle. Csak álltam és bámultam őt megbabonázva. Mikozben csajok hada nevetgélt flörtölt vele.

Én meg csendben álltam leghátul.

És 1 héten belul kaptam az üzit másoktól hogy vár Engem. Azt a lányt aki ott hátul állt csendben.

Az összes többiből egyik se érdekelte.

2023. júl. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó mi lett azért jól van most? Remélem nem lett baja. Annyira aranyos történet.
2023. júl. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mert senki nem tud rola semmit. Az intézetis haverok barátok megvannak felnőve is, csak ő nem.

Magánnyomozót meg azért nem fogadnék.

De lehet jobb is nem tudnom mi van vele, szerintem semmit nem is akarok tudni inkább.

2023. júl. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező.

Az első legfontosabb dolog hogy jól érzed magad vele és ő nem rohant el a problémáid elől,hanem elfogadta azokat.

Mindenkinél benne van a pakliban az hogy lehet hogy rossz lesz és megbánjuk,de az is lehet hogy egy nagyon szép történet kerekedik belőle. :)

Félni sokan félünk, de néha kockáztatunk ,mert csak így derül ki hogy jó lesz-e.

2023. júl. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!