Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szerezzem vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza az exemet? Szerintetek akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Következő a szituáció:

Egy éve szakítottunk. Ő szakított, a szakítás oka főként az én felelősségem volt, viszont azóta rengeteget változtam, szinte teljesen más ember lettem, megkomolyodtam, és ezt szerintem ő is látja. Szakítàsunk óta hetente találkozunk, igazából konkrétan legjobb barátok lettünk. Sokszor fejezi ki hogy mennyire várja a következő találkozónk, és mindig nagyon jól érezzük magunkat együtt. Gyakran veszem észre hogy csak bámul, vagy épp a számat nézni miközben beszélgetünk. Néha még bókolgat is, de csak diszkréten. Nem akarom elrontani a barátságunk, viszont kezdek rájönni, hogy ő az az ember aki kell nekem. Sok randin túl vagyok azóta, de senki nem fogott meg igazán, és tudatalatt valahogy mindig őt kerestem. Neki sincs kapcsolata, sőt ő nem is igazán mesélt randikról sem. Szóval nem tudom mit kellene tennem ebben a helyzetben. Van valami tanácsotok?



2023. aug. 5. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Nézd te is a száját, és akkor meglátod mit lép.
2023. aug. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1

Próbáltam már, olyankor zavarba jön, és elkapja a tekintetét. Kb mintha valami bűnt követett volna el, amit észrevettem

2023. aug. 5. 20:44
 3/12 anonim ***** válasza:
Csak megdugna, ha szeretne még mindig, akkor lépne.
2023. aug. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Melyikőtök a lány?
2023. aug. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha mesélsz neki a randijaidról hogy reagál?? Engedné ,hogy másé légy?

Én ilyenkor vagy mindent vagy semmit dolgot választanám vagy együtt vagy én jobbra ő balra.

2023. aug. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#3 Ő nem olyan . Elég visszafogott. Akkor is szeretett mikor szakítottunk, azért szakított hogy nekem legyen jó
2023. aug. 8. 00:00
 7/12 A kérdező kommentje:
#4 én vagyok a lány
2023. aug. 8. 00:01
 8/12 A kérdező kommentje:

#5

Látványosan örül mikor közlöm vele hogy nem jött össze egy adott randi.


Sajnos nem tudnám ezt alkalomazni, túlságosan fontos ahhoz hogy elveszítsem. Inkább szenvedek a barátzónától, minthogy ne tudjak róla semmit

2023. aug. 8. 00:04
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Neked jó legyen, amikor szerelmesek vagytok egymásba? Ilyesmi nem létezik

Ha tényleg szeretne, akkor változna azért, hogy ne okozzon neked fájdalmat most vagy nagyon gyenge emberke, vagy egyáltalán nem szerelmes beléd. Persze gondolhatja ő, hogy az, de ez hamis nem őszinte szerelem részéről.

Jelenleg az van megint, hogy képtelen jobb irányba változni emiatt nem lép, tudja, hogy nem hozzád való, te meg o rá vársz fölöslegesen miközben nem kellene vele egyáltalán tartani a kontaktust, mert így benne maradsz ebben a semmire se haladó beteges viszonyban. Ahelyett hogyha nem megy egyedül felkereshetnél szakembert, aki segít abban, hogy kiheverd és aztán ismerkedhetnél férfiakkal és nem gyengusz kisfiúkkal.

2023. aug. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Ő szakított"

Akkor miért tartod vele még a kapcsolatot?

2023. aug. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!