Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rám biztatta az unokatestvérét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám biztatta az unokatestvérét, vagy túl gondolom, vagy tényleg akár tőlem valamit az unokatestvére?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit, külföldi, de van közös nyelv ismertünk így tudunk beszélni.

Üzleti utra utaztam, de ő elmenent egy másik városba üzleti útra, és egy kis kapcsolódásra.

Hogy ne legyek egyedül a városban és, hogy kárpótoljun azt, mondta megadja egy fiú közeli unokatestvérének a számomat, hogy hozzun, vigyen oda ahová én akarom. Mondtam neki nem szükséges, megvárom amíg haza haza ér vissza a városba. Ez 11 nap volt. Az unokatestvére felhívott és ,hogy bármit amit szeretnék segít nekem, hord-vissz oda ahova akarom. Megköszöntem a segítséget, de nem találkoztam az unokatestvérével. Ezt követően az unokatestvére néhány napig az rám írt, hogy találkozzunk és kávézzunk. Meg mondtam neki, én nek akarok vele találkozni sem sem kávézni, mert én az unokatestvérébe vagyok szerelmes.

Azt mondta ne hozzam fel az unokatestvérét, nem létezik az, hogy szerelem csak megszoktam az unokatestvérét, ez nem szerelem csak megszokás. ...

Na már most ne írok vissza neki semmit, mégis rám írt ha egyedül vagyok szóljak neki, hog ne érzem magam egyedül.

A barátom pedig tegnap jött vissza a városba...

Túl gondoltam az egészet, de szerintem az unokatestvére rám állt....rendesen...


2023. aug. 13. 15:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a "barátod" zöld utat adott neki.
2023. aug. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De miért?
2023. aug. 13. 15:53
 3/13 anonim ***** válasza:

Fura hogy nem ismered a férfiakat ennyire, gondolom fiatal vagy.

Megmutatta unokatesódnak hogy beszél egy lánnyal, megmutatott, az unokatesójának meg bejöttél.

2023. aug. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
İgen arra gondolok, hogy tetszem az unokatestvérének de nem miért adna zöld utat? İgazából bízom benne csak fura hogy irkal.....
2023. aug. 13. 15:59
 5/13 anonim ***** válasza:
Mert nem szerelmes beled ..
2023. aug. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Neked nem jön be az unokatesó?
2023. aug. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Modjam meg a barátomnak mit csinál az unokatestvére
2023. aug. 13. 16:05
 8/13 anonim ***** válasza:
De most ő párod vagy csak egy fiú barát?
2023. aug. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak dug teged a csavo.. ne hivd a baratodnak.
2023. aug. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Párom 1 hónapja
2023. aug. 13. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!