Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha mindennap rá gondolok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindennap rá gondolok már több mint 1 éve szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

2023. aug. 13. 20:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is több mint egy éve minden nap gondolok egy pasira, és tudom hogy ez szerelem. De ez egy plátói, esélytelen,valószínű egyoldalú szerelem, mert mindketten foglaltak vagyunk. Gondolom neked is plátói, mert kapcsolatban nem merül fel ilyen kérdés. Szóval nagy eséllyel szerelmes vagy, igen másképp nem gondol valakire az ember minden áldott nap. Szerintem.
2023. aug. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes vagy, de lehet, hogy csak egy ideálba, és nem abba az emberbe, aki ő valójában. Feltéve, ha nem ismered.
2023. aug. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mindenki jön ezzela plátoi dologgal, hogy nem tudod milyen ő milyen negatív tulajdonságai vannak.. mert csak a masik embernek lehetnek negstiv tulajdonsagai ?? En be merem vallani a komolyabb hibaimat is de sokan nem merik!
2023. aug. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Inkább hülye vagy kissé.
2023. aug. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Csakegysajt95 ***** válasza:
Miért lenne valaki azért hülye, mert érez valamit? Nálam is van hasonló dolog, valaki jár az eszemben elég gyakran... Mivel nem igazán voltam szerelmes, lehet a kérdező se, így bizonytalan benne
2023. aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!