Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tesz a csalados hazas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesz a csalados hazas ferfi ha beleszeret a szeretojebe?

Figyelt kérdés

Abba az esetbe Ha beleszerelmesedik akkor kepes elválni?

Olyan ferfiak irjanak akik jartak ilyen cipobe!



2023. aug. 20. 16:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
hát én szerelmes lettem úgy 10 éve majdnem elváltam, aztán nem úgy alakult! nem rajtam múlt!
2023. aug. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
19%
A férfi soha nem válik el,mert a család fontosabb,nem kell neki egy lábtörlő otthonra,aki nős férfi szeretője.Abban az esetben válik el,de nem önszántából,ha lebukik a felesége előtt.
2023. aug. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ritka a valas, foleg akkor ha nem is olyan rossz a hazassag mint ahogy beallitjak. Ha tenyleg nagyon rossz, es szerelmes a szeretobe, akkor nyilvan nagyobb az esely.

De legtobbszor ugy történik, hogy lebuknak, az asszony kidobja es igy jon ossze a szeretovel a ferj.

2023. okt. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
84%

Akkor én leírom a mi esetünket, ami kivételnek látszik. Lehet lepontozni, vállalom, ez is én voltam.

Én voltam a szerető, “miattam” váltak el. Köztük sajnos soha sem működött a kapcsolat, belém viszont szerelmes volt már egy ideje…szépen is éltünk 2,5 évig, aztán szerettem volna jobban elköteleződni vele, amire az volt a “megoldása”, hogy engem is megcsalt. A karma rendezte, aláírom, megtapasztaltam a másik oldalt is, de gyönyörű 2,5 évünk volt, nagy egyetértésben! 🥰

febr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
te vagy a ffi vagy nő?
febr. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!