Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A főnökömnek vagyok a szeretőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A főnökömnek vagyok a szeretője és 2 éve vagyok a főnökömnek a szeretője és a főnökömnek van felesége és van kétt gyereke! Én 25 éves vagyok és a főnököm 51 éves és nagyon szerelmes vagyok a főnökömben! Hogyan tovább? Rendes válaszokat kérek! 25L

Figyelt kérdés

2023. aug. 22. 05:35
A kérdező szavazást indított:
Főnököm
Szerető
5 szavazat
1 2
 1/12 anonim válasza:
97%
Xd
2023. aug. 22. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Gondolkodj el rajta, hogy 25 évesen mik a céljaid és mindig csak második akarsz e maradni, akit a főni előszed, amikor akar, vagy igazi párkapcsolatba kezdeni mással.
2023. aug. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Ne aggódj kiscsillag, majd elmúlik,amint meglátod a 27 éves jóképű, jó testű, gazdag családból származó Alexet.
2023. aug. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
"Rendes válaszokat kérek " :D
2023. aug. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

...őőő...izé...most mi a szavazás célja? Hogy a fönököd legyen a valaki vagy a szerető legyen a főnököd vagy ne legyél a fönököddel szerető csak beosztott vagy a felesége miatt esetleg a két gyerek miatt lennél inkább szerető vagy épp pont szerelmes lévén a párja akarsz lenni vagy maradsz szerető?

Fönök vs Szerető? What?


Bocs, de kb ennyire értem a kérdésedet :/ De lehet csak én vagyok helikopter!:)

2023. aug. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Öt Török öt Görögöt dögönyöz, közös örömök...
2023. aug. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt elfelejtetted írni, hogy a főnöködnek vagy a szeretője... :D
2023. aug. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A Főnid a takarítók csoportvezetője,te meg a higiéniai asszisztens?Vagy csak most iskoláztak be a képzésre?...
2023. aug. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A főnököm és én nagyon szerelmesek vagyunk egymásban és én el akarom szakitani a családjától én akkarok lenni a felesége! Akkarom hogy elváljon a feleségétől
2023. szept. 2. 02:59
 10/12 A kérdező kommentje:
5/9 válaszolo. A főnököm és én nagyon szerelmesek vagyunk egymásban és én el akarom szakitani a családjától a főnökömet! Én akkarok lenni a felesége a főnökömnek! Akkarom hogy elváljon a főnököm a feleségétől!
2023. szept. 2. 03:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!