Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rózsaszín köd szerelem? itt...

Rózsaszín köd szerelem? itt többen írták hogy nem hogy az csak fellángolás még az is aki már vagy 20 éve van együtt párjával de még szerelmes belé én úgy gondolom hogy a rózsaszín köd ugyanúgy szerelem nem fellángolás azaz nem pusztán testivágy

Figyelt kérdés
2023. jún. 20. 17:14
 1/8 A kérdező kommentje:
nem értem 20 éve vannak együtt hogy hiheti azt hogy nem szerelem a rózsaszín köd
2023. jún. 20. 17:15
 2/8 A kérdező kommentje:
és hogy egyszer elmulik akkor nem szerelmes belé csak szereti tuti
2023. jún. 20. 17:16
 3/8 A kérdező kommentje:
nem értem az embereket
2023. jún. 20. 17:16
 4/8 A kérdező kommentje:
mások meg azt írják hogy még tart náluk rózsaszín köd több éve együtt vannak aki írta nem hiszem hogy nem szerelmes egymásba ezért nem értem
2023. jún. 20. 17:21
 5/8 anonim válasza:
Az nem szerelem szerintem, hanem fellángolás. A szerelem más, komolyabb.
2023. jún. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mézes hetek

A párkapcsolatok első időszaka rendszerint mámoros: ebben az időszakban az embert semmi sem érdekli annyira, mint a másik, Hmár látás: nem véletlenül mondják, hogy ilyenkor rózsaszín szemüveget viselünk, hiszen tényleg hajlamosak vagyunk ilyenkor még a párunk hibáit is vonzónak látni.

2023. jún. 20. 21:18
 7/8 A kérdező kommentje:
bocs elirtam
2023. jún. 20. 21:19
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor ez szerelem ezekszerint ha jól értem de akkor miért mond mindenki mást illetve az is aki több éve együtt van párjával
2023. jún. 20. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!