Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem ha szerelmes...

Hogyan kezeljem ha szerelmes lettem egy kitalált karakterbe és nem tudom elengedni és a valóságra gondolni?

Figyelt kérdés

Nagyon szégyenlem magam, de ilyen még soha nem fordult velem elő. A Call of Duty Simon ‘Ghost’ Riley karakteréről van szó! Napi szinten játszom a játékon és egyszerűen azt érzem, hogy ebbe a kitalált emberbe teljesen belebolondultam. Nincs olyan perc, hogy ne Ő lenne az eszembe és már aggódom magam miatt, szerintem nem egészséges. Hiába van ott a tudat, hogy nem létezik, mert csak egy számítógéppel megformált karakter, de maga a jelleme, tulajdonsága, hangja, testfelépítése stb megfogott nagyon, és azt érzem, hogy teljesen bedepresszióztam, amiért Ő nem létezik, hiába vágyom rá! És hát a TikTok-on is csak őt látom, és már néha sírni támadna kedvem…

Remélem kapok értelmes válaszokat erre a beteg hajlamra és hogy hogyan tudnék változtatni rajta! Szakember segítségét szégyellem kérni, kb egy hónapja tart nálam ez a helyzet!


27L



#Simonriley
2023. júl. 2. 15:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichológushoz.
2023. júl. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!