Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fellángolás vagy szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fellángolás vagy szerelem?

Figyelt kérdés

Szoba jött a téma, hogy létezik e igaz szerelem vagy minden csak fellángolas. Párom azt mondta idézem " Igaz szerelem nem létezik, nincs olyan, hogy örökké, pár évig van fellángolás de utána csak megszokásból vannak együtt. " azt mondta szeret, szerinte 2-3 év és a mi kapcsolatunk is csak egy megszokottság lesz. Eddig én máshogy gondoltam.

20 éves lány, ő 26 éves fiú.


2023. aug. 23. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Aki tényleg szerelmes az nem mond ilyet.
2023. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyik se.
2023. aug. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Van aki allitja 7 eve ugyannolyan szerelemmel szeret mint az elejen
2023. aug. 24. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Abban a részben egyetértek a barátoddal, hogy az intenzív érzés (amit ő fellángolásnak nevezett, én inkább szerelemnek hívok) az elmúlik, ezalól nincs kivétel bárki bármit mond.


Másrészt minden szerelem igaz szerelem. Nem is értem...hogy nem lehet nem igazi egy szerelem? :D


Én 10 éve vagyok a párommal, szerelmes nyilván már nem vagyok de imádom őt, a legjobb barátom, a társam, a támaszom.

Egyáltalán nem a megszokás miatt vagyok vele!


33/N

2023. aug. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Én is így gondoltam, amíg meg nem ismertem a jelenlegi párom. Nála nem tudom elképzelni, hogy elmúlna a szerelem (úgy érzem, inkább átalakul, de mindig több, mint egy sima megszokás), és ezt már az elején is így éreztem, amikor még ennyire sem tudhattam biztosan (most sem tudhatom, mi lesz x év múlva), de sosem mondtam volna neki ilyet, hogy ez úgy is elmúlik, mert ennél sokkal különlegesebbnek gondoltam, és gondolom, ami köztünk van.
2023. aug. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jól bánni kell a másikkal kolcsonosen , hogy megmaradjon a szeretet .
2023. aug. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Milyen kedves :D


18 évesen én is mondtam ilyeneket, hogy én mindenkivel csak 3 hónapot szeretnék együtt lenni, mert akkor még intenzív az érzés, nincsenek veszekedések, sok a randi, hevesen dobog a szívem, stb. Ma már tudom így 28 éves fejjel, hogy sokkal többet ér egy évek óta tartó kapcsolat, mint a kezdeti bizonytalanság.


Exemmel 2 évet voltam együtt, nála igaz volt, hogy csak megszokássá alakult. De annak oka is volt, ő nem akart tenni ellene és egy idő után én is feladtam a próbálkozást, mert így minek. Ő belekényelmesedett kb egy év után. Az utolsó 3 hónapban szó szerint sehol nem voltunk, csak a szobájában, holott előtte rengeteg helyre mentünk. De a szobájában sem úgy voltunk, hogy akkor minőségi időt töltöttünk együtt, hanem ő gépezett, én meg jobb híján sorozatokat néztem. Megbeszélni nem lehetett vele, mert olyankor sírni kezdett férfi létére, hogy unalmas és biztos kidobom. Ez volt a manipuláció. Minden programötletre nemet mondott, mert "drága", miközben az apja rengeteg pénzt adott neki. Meg hogy ő nem szeret sehova menni és semmit sem csinálni, de az elején engedett nekem. Azt mondta, beszélgetni se akar már velem, mert már ismerjük egymást. Szakításnál beismerte, hogy természetesnek vette, hogy mindig vele maradok. Ő úgy értelmezte, hogy azért szakítok, mert nem talált ki nekem mindennap izgalmas programot, meg mert néha voltak unalmas hétköznapok. Egyszer amúgy jól körülírta, hogy kiszeretett belőlem. Mutattam neki valami szöveget, hogy honnan tudhatod, hogy szerelmes vagy. Ő meg elkezdte mindet megválaszolni, hogy rá ez sem igaz és ez sem igaz. Ilyeneket is mondott, hogy nem hiányzom neki ha távol vagyok és nem szokott rám gondolni...


A párommal pedig szintén 2 éve vagyok együtt és nemhogy laposodott volna, hanem erősödött a szerelem mindkettőnk részéről :) és mostanában ritkán randiztunk de még így se csak a megszokás tart össze.


A kapcsolat nem kihűl magától, hanem ba.sznak tenni azért, hogy soha ne laposodjon el.

2023. aug. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A fellángolás elmúlik pár hét/hónap/1-2 év után. Az igazi szerelem megmarad és az évekkel csak erősebb lesz. Tapasztalat.

Soha nem lennék együtt olyan férfival aki így gondolkodik. Ez csak azt jelenti, hogy ő téged nem szeret, csak üríteni kellesz neki. Nem azt, hogy igazi szerelem nem létezik.

2023. aug. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!