Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány érdeklődik irántam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány érdeklődik irántam, ő is rámírhat messengeren?

Figyelt kérdés
Egy bimbózó kapcsolat, szerelem legelején vagyunk. Pár napja kezdtünk el messengeren beszélgetni. Ha eddig nem csak udvariasságból dumálgatott el velem, akkor most ő is rámírhat magától is, nem? Vagy a kapcsolat elején kinek a "feladata" a beszélgetés fenntartása?
2023. aug. 25. 06:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kölcsönös "feladat".
2023. aug. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét félnek. Amikor párt kerestem, nekem ez egy szűrő volt, hogyha valaki soha nem írt rám, kizárólag akkor beszélünk ha keresem, az egy intő jel.


Ugyanakkor jellemzően többször kezdeményeztem, főleg az első randiig. Utána akivel megvolt az összhang, nem volt probléma.

2023. aug. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gimiben voltak ilyen barátnőim, akik szerint kapcsolatban is mindig a fiú írjon. Egyszer tőlem kérdezte az egyik, hogy nagyon gáz e, hogy egyszer felhívta a pasiját, akivel fél éve volt együtt. Ez szerintem nagyon gáz :D Igen a nők is írjanak és nincs ilyen, hogy az egyik félnek ez a dolga, a másiknak meg az. Aki nem keres az vagy ilyen gyökér gondolkodású, vagy nem szeret.
2023. aug. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noren1989 ***** válasza:
100%
Igen, csak nem fog 😉🤫
2023. aug. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Bimbózó kapcsolat elején a férfi ír többször.. nyugi majd lesz olyan időszak is hogy ő is sűrűn keres, de hagyj neki időt.
2023. aug. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Én nőként már csak akkor merek kezdeményezve irogatni a férfinak, ha 90 százalékra biztos vagyok, hogy bejövök neki. Tehát, ha pl kimondta, h tetszel nekem, vagy bejössz. Amíg nem vagyok biztos, nem igen kezdek irogatni, nehogy nyomulósnak tűnjek úgy, hogy nem is jövök be neki, s még esetleg rosszhíremet is keltsem ezzel a viselkedéssel. Hiába jön be nagyon a pasi...
2023. aug. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem tiltod meg neki,miért ne? 😄
2023. szept. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!