Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány, akivel találkoztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány, akivel találkoztam tegnap meglett beszélve, hogy ez csak laza kapcsolat lesz, ennek ellenére azzal jön mivan, ha én szeretek bele, illetve Messengeren egyfolytában ír mennyire hiányzom stb. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 1. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe, nem ugyanazt akarjátok. Ez már most se laza kapcsolat. Ő rád fog tapadni, rosszabb esetben játszmázni és féltékenykedni. Te meg össze fogod törni a szívét.
2023. ápr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Gratuálok, sikerült laza kapcsolatra leakasztanod valakit, aki

- jobb esetben csak szerelmes beléd, így zaklatni fog, és összetöröd a szívét

- rosszabb esetben eleve egy dilis zaklató típus, 10 év múlva is utánad fog koslatni, tönkreteszi az életed, mert te vagy az igazi szerelme, csak nem tudsz róla

2023. ápr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
9%

Semmi nincsen ne aggódj. Hagyományos kapcsolatfüggő.


Ne aggódj, nagy lány. Te pedig nyílt lapokkal játszottál.

2023. ápr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább hanyagold, mert te leszel a végén a rossz, hogy kihasználtad és akár a nyakadra fog járni, öngyilkossággal fenyegetőzik, vagy nem hagyja békén meg a jövőbeli barátnőd/"barátnőd" sem.
2023. ápr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Írd meg neki,hogy te nem tudod viszonozni az érzéseit és nem szeretnél komolyat tőle,így inkább hagyjátok ezt a dolgot.

Sokkal kevésbé bántod meg,mintha elkezdenéd kerülni.

Ha ez kevés lenne,akkor pedig tényleg szállj ki az életéből drasztikusan.Tehát zárj le minden kommunikációt vele.

2023. ápr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Megírtam neki vége, ennek ellenére egyfolytában írogat, hogy nem fog belém szeretni, és csak szex lesz. Pedig 3x elköszöntem, és ő is írta szia, aztán 5 perc és kezdi elölről, hogy csak szex lesz stb. Mi tévő legyek?
2023. ápr. 1. 18:52
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
6: egy haverom is így lett apuka. a csaj gondolta, hogy a gyerek majd segít észhez térnie, és végre rájön, hogy őket az ég is egymásnak teremtette :)
2023. ápr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le, mi mást? És ha eloben kajtat utánad, akkor rázd le akar azzal, hogyha nem hagyj békén feljelentést teszel.
2023. ápr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a csaj, tapadna rád ezerrel, ez nem működne mint csak szex az biztos.

Ha elköszöntél, többet ne válaszolj neki. El se olvasd mit ír. Ha esetleg hívogatni kezd, vagy durvább eszközökhöz folyamodik, tiltsd le mindenhonnan. Mást nagyon nem tehetsz.

2023. ápr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sajnos még írogatott utána, aztán remélem most végleg elköszönt... Nekem ez sok volt, hogy ilyeneket mondott milyen szép gyerekünk lenne meg, már mit tudom én... Amúgy is van már gyereke
2023. ápr. 1. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!