Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A saját korosztályához képest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A saját korosztályához képest érettebb, intelligens 19 éves lány milyen esélyekkel köti le magát egy párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Egyetemi évei legelején.
2023. aug. 25. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Miért érzem úgy, hogy egy (hozzá képest) vén f.@sz az, aki efelől érdeklődik, és véletlenül sem egy korban hozzáillő srác az egyetemről? :)
2023. aug. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem nagyon van olyan, hogy érettebb a koránál. Illetve pontosítok, DE VAN de ez legtöbbször pont nem azt jelenti amit az emberek gondolnak.
2023. aug. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én lekötöttem magam. Most 27 évesen újra párt keresek. Sokkal előbb kellett volna kilépnem, mert több lehetőségem és több időm lett volna újat találni. De, ez nem a kapcsolat, vagy a srác hibája.

Nálunk nem működött a dolog, többek között épp a nagy korkülönbség miatt. Vagyis, lehet épp azért működött...

Lényeg a lényeg, "kinőttem" a párom. Akik meg hasonló korú pasiban látták meg a nagy ő-t, mostanra házasok.

Sok egyetemi csoporttársam házas, akár gyerekkel. Szóval sokan lekötik magukat. Az nem mindegy kivel.

Úgyhogy, ne akarj komolyat egy egyetemista lánytól 30 körüli éretlen pasiként, mert ő felnő, szemben az ilyen soha országi elveszett fiúkkal.

2023. aug. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2. Szerintem meg van. Mert van, hogy már gyerekkorodban felnőtté kel válnod, mert a szüleidre nem számíthatsz és sokkal előbb élsz meg emiatt dolgokat, mint mások. Ezért ahogy telik az idő te már teljesen máshol jársz lélekben, mint a veled egykorúk,mert kb. nem is volt gyerekkorod, azt sem tudod milyen gyereknek lenni vagy tininek.
2023. aug. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezért írtam, hogy van csak nem úgy ahogy sokan gondolják.
2023. aug. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5: Ok.Akkor nem szóltam.
2023. aug. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!