Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi volt az a cselekedet/mondás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a cselekedet/mondás/történés, ami által azonnal egy pillanat alatt szerelmes lettél valakibe, akit nem is ismersz?

Figyelt kérdés
2023. aug. 25. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem létezik ilyen mondat. Le is húzhatnám a rolót, ha egy mondata alapján lennék szerelmes bárkibe.
2023. aug. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer fordult elő ilyesmi. Nem egy konkrét dolog miatt fogott meg. Az a kisugárzás, humor, viselkedés, mozgás, stílus összessége, ami ő maga volt ott és akkor. Az volt hatásos. Nincs varázsszó, vagy egy konkrét momentum, ami bármikor megismételhető. Jókor kell lenni, jó helyen, két éppen megfelelő lelki állapotú embernek. Szerencse kérdése.
2023. aug. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem saját példa, de imádom:

Egy barátnőm anyukája mesélte, hogy a legelső randin eldöntötte, hogy feleségül megy a pasihoz (aki az apuka lett). Elindultak a randira, de útközben belebotlottak egy sérült kiscicába és a pasi közölte, hogy ne haragudjon, de ezt most mindenképpen orvoshoz viszi. Anyuka elkísérte az állatorvoshoz, apuka meg is tartotta a cicát, ami később a családi macska lett.

2023. aug. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudnám megmagyarázni, hogyan vagy miért, de a legelső pillanatban tudtam, hogy a férjem "az igazi". Megérkezett a randira és azonnal biztos voltam benne. Ezt azért inkább nem meséltem el a lánykérésig 😂
2023. aug. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A mondatok vagy amiket mond, az hab csak a tortán.


Osztom kb a 2.választ.

Ha vki ambkokk tetszik az már csak a plusz hogy pl jól tud rögtónözni is, vannak velős tartalmas válaszai, azonnali reagálásu jófej, és élvezet vele beszélgetni is, de egy félszót is le tud reagálni jól es találó megjegyzései is vannak, nekem volt is erről kèrdésem hogy ez a tipus miért annyira ritka?😭

2023. aug. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából összességében fogott meg.

Nem volt kifejezetten az esetem, de abban az adott pillanatban ahogy rámnézett, szemeztünk pár másodpercig, mosolygott és rám is kacsintott, ott kb végem is volt. :D

2023. aug. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sokféle választ kaptál a kérdésre amikkel azonosulni tudok, de elárulom Inkább olyan van hogy mond valamit vagy tesz és egyből ki szeretnek belőle :(
2023. aug. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7, nagyon igaz.
2023. aug. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!