Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen helytelen bánásmódot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen helytelen bánásmódot, rossz cselekedet néztél már el szerelemből? Meséld el a legrosszabb, legdurvább dolgokat, amiket elnéztél már eddigi életedben valakinek, mert szerelmes voltál!

Figyelt kérdés
2021. aug. 25. 01:49
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Inkább te írd le, hogy mit csinál veled!
2021. aug. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Követelőzést, becsmérlést, hisztiket néztem el, de annyit, hogy ha annyi 100-asom lenne...

A legrosszabbul mégis az esett, hogy mások előtt többször nem állt ki mellettem, pedig igazam volt. Ilyen nővel soha többet nem lesz kapcsolatom.

43F

2021. aug. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Végignéztem, ahogy felhozza a lakásunkba az exét, hagytam, hogy ott aludjon velünk az ágyon, és reggel csak néztem, ahogy arra ébredtem, hogy őt öleli, és nem engem.
2021. aug. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elhanyagolást, lekezelést, de igazából a végén bármit elnéztem volna, csak maradjon velem, amíg nincs összeszedett erőm ahhoz, hogy én tudjak kilépni.
2021. aug. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2021. aug. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%

A mostani páromnak a gátlástalanságait néztem most el, de azt mondjuk meg is beszéltük.

Pl meg is d.gna a fullra bekamerázott munkahelyemen is, ha hagynám, nyilvános helyeken is molesztált.


Habár már eljutottunk arra a szintre hogy visszafogja magát.

2021. aug. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szex közben szóltam, hogy fáj, és tovább folytatta.

(most már ex, de nem emiatt - mondjuk azt hozzá kell tennem, hogy utána megbeszéltük, láttam, hogy megbánta, és többet ilyet nem csinált utána)

2021. dec. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!