Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Nektek személy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek személy szerint számít, hogy egy nő hány pasival feküdt le előttetek, amennyiben párkapcsolat/szerelem az amit kerestek? Nálatok mekkora ez a szám kb?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy mondjuk a korához képest sok pasival feküdt le vagy valamilyen szexmunkát csinált stb, szóval kizárt, hogy mindegyikbe szerelmes volt. Nyilván korfüggő az, hogy mikor mi számít soknak, 20 évesen ez a szám nem feltétlen ugyanaz lenne, mint pl 30 évesen.


Ilyenkor a nemi betegségektől vagy esetleg kötődési problémáktól tartotok? Megpróbáljátok ezt valahogy kideríteni vagy nem is érdekel? Vagy az számít inkább, hogy kb mindkettőtöknek ugyanannyi legyen?



2023. aug. 26. 14:23
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
100%
" a korához képest sok pasival feküdt le vagy valamilyen szexmunkát csinált"-ez azért nagyon nem egy kategória.
2023. aug. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
35%
Csak egy komplexusos pasit zavar, aki fél, hogy nem lesz elég jó. Egy egészséges önbecsülésű embert ez nem érdekel.
2023. aug. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:

#1: Most akkor mondjak számokat? Ez mindenkinél más, nem mindenkinek ugyanaz, valakinél csak a szexmunka a kizáró ok, 50+ pasit is teljesen rendben van, amennyiben a csajnak nem ez a hivatása.


#2: Ez érdekes megszólalás. Most egy egészséges önbecsülésű ember, miért is akarnak olyannal összejönni, aki nem becsüli a saját testét sem? Vagy szerinted azzal becsüli igazán, ha annyi faszival fekszik le, amennyivel csak tud? Hagyjuk már...

2023. aug. 26. 14:35
 4/61 anonim ***** válasza:
11%

A szám kevésbé, a színvonal inkább. A szexmunka meg akkor nem zavarna, ha velem is csinálná.


#2: Ahaaam. Akkor ezt ráhúzhatjuk arra is, hogy egy másik kérdés alatt kocsis pasit akarnak a nők? Egy egészséges önbecsülésű embert nem érdekel a másik autójának létezése.

2023. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:
#4: Igazad van, meg amúgy kíváncsi lennék, férfi-e vagy nő-e a válaszoló, mert ha férfi, akkor elég érdekes világnézetekkel rendelkezhet, ha meg nő, akkor meg semmi új, ismerem a fajtáját...
2023. aug. 26. 14:39
 6/61 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az exem zavarta.. aztán kiderült, hogy ő előttem csak egy csajjal volt. Őszintén szólva engem ez hidegen hagy.

De hogy nőként válaszoljak a kérdés fordítottjára, nem tudom, hogy mi lenne az a szám, ami zavarna. Lehetséges, hogy nem is baj, ha nem tudom pontosan. Örülnék neki, hogyha közelebb állna az enyemhez, mert akkor biztosan nem lenne baj abból, hogy nem elég tapasztalt, stb.

2023. aug. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
73%
Engem jobban zavarna, ha nagyon tapasztalatlan lenne.
2023. aug. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
88%
le leszek pontozva de who cares. lányok, akik a 20-as éveik elején már 6-7+ sráccal voltak, szerintem ott valami nem okés, én nem jönnék össze velük. de ez függ attól is, hogyha mondjuk az a 6-7 mind kapcsolatban volt, az más, fél-1 éves kapcsolatok pl, elvesztette 16 évesen és így összejött a 6 pasi mondjuk, bár ez is fura, hogy akkor kapcsolatból kapcsolatba szaladt. 30as nőnél nálam max 10 partner jöhetne szóba. egyszerűen nem tudnék olyan nőt szeretni aki érzelmek nélkül képes összefeküdni valakivel. amúgyis ha sok partnere volt, képtelen lesz a normális kötődésre. férfiként amúgy hasonlóan gondolom, az sem jó, ha egy pasi átment a fél városon. kb ugyanezeket a számokat gondolom okésnak
2023. aug. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
73%

Én mindig harmadolok, abból baj nem lehet. Amúgy meg sosem derül ki.


N

2023. aug. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
61%
Szerinted a szex a tested megbecstelenítése?
2023. aug. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!