Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amennyiben konkrét feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amennyiben konkrét feleség keresési szándékaim vannak, hogyan dönthetem el hogy mik azok a tulajdonságok (mindkettőnkben) amik sikeres vagy sikertelen házasságot eredményeznének?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok és néha elbizonytalanodom hogy sikerülhet-e ez az egész mert összeházasodni valakivel nem nagy mutatvány de évtizedekig boldogan együtt élni na az már az.


Tudom h nem lehet mindent számba venni (akárcsak azért is nem mert 10 20 30 év alatt változhat az ember olyan irányba is amire senki sem számít még az adott ember maga sem) de sztem ha tudatosan pár dolgot meg tudnék magamban fogalmazni h mi az amire mindenképpen vágyom, és amiről csak azt hiszem h az nekem fontos lenne azt engedjem el..


Milyen tapasztalatotok van ezzel kapcsolatban? :)



2019. jún. 10. 09:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Ne haragudj de mi mondjuk meg hogy mi fontos neked egy kapcsolatban? 27 evesen azert mar nagyfiu vagy, el kene donteni, hogy pl mennyire fontos hogy hazias legyen a no, mennyire fontos hogy eljarkaljunk stb. Eddigi kapcsolataodbol is le kene szurni a tanulsagokat (ha voltak). Nincs egy recept erre.
2019. jún. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Saját értékrended,és elvárásaid alapjân keress feleséget,és ne az alapján,hogy mások szerint mi a fontos.
2019. jún. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
Az a fontos hogy rengeteget tudj elviselni.
2019. jún. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
71%

ez a megfogalmazást kicsit megmosolyogtam, de értem, kérdező, hogy mit szeretnél :)

azt mindenképen nézd, h mik a hosszú távú céljai, milyen a családja, milyen köztetek a kommunikáció, hogyan tudtok együtt működni, hogyan vélekedtek alapvető dolgokban, milyen a szex, egyezik-e a pénzkezelési kultúrátok

2019. jún. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

1,

Szia, nem haragszom. :D Lehet h félreérthetően fogalmaztam de nem azt kértem h mond meg h mi a fontos nekem mivel nem ismersz. Azt várom h akinek van kedve az írja le a tapasztalatait ezzel kapcsolatban.

Egyetértek azzal amit írsz, de a stílusoddal korántsem. Lekezelőnek érzem de lehet h csak nem vagyok elég "nagyfiú" h megértsük egymást. Ne haragudj.


2,

Igen, igazad van, nyilván így akarok tenni csak úgy éreztem h jó lenne beszélgetni(?) vagyis pár ember történetét meghallgatni akik itt az anonimitásban nem félnek mesélni, csak ezt reméltem.


3,

Ez bölcs gondolat. :D


4,

Szia, igen ezek alap dolgok amik elengedhetetlenek, egyetértek. De mik azok a nüansznyi kis pikantériák amik hosszútávon megfűszerezhetik avagy sárba tiporhatják az egészet? :D


(Nyilván ez az a sztori h ami neked (vagy bárkinek) a legnagyobb problémád az életben az nekem nemhogy nem probléma de lágy szellő egy nyári éjszakán. Ezért nem világmegváltást várok csak beszélgetést ki h gondolkodik. :)

2019. jún. 10. 10:55
 6/23 anonim ***** válasza:
28%
Konzervatív/vallásos nevelést kapott 19-20 éves lányokat nézz! A többi gyakorlatilag kuka.
2019. jún. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
31%

6-os. Van benne igazság. A 40-hez közelítő, eddig az önmegvalósításba burkolózó "tini lányokat" messziről kerüld. Ugyancsak fuss a bulikázós lányoktól is, bár nekik eszük ágában sincs a házasság, de még a komoly kapcsolat sem. Ők "f"-ről "f"-re repkedve érzik jól magukat.


Szóval nem vagy könnyű helyzetben!

2019. jún. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Elég borúsan látjátok a helyzetet. :D Nyilván vannak ilyen emberek legyen ez jó vagy rossz de hát ez van. (A 19 túl fiatal, a 40 meg túl öreg hozzám.)
2019. jún. 12. 21:51
 9/23 anonim ***** válasza:
70%

Minek akarsz megházasodni?Kb.a saját halálos ítéletedet is aláírhatnád ennyi erővel.

Senkiben sem lehet ma már annyira megbízni,hogy összeházasodjál vele.

2019. jún. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
50%

A legfontosabb, hogy olyan valakit válassz, aki szintén fontosnak, egy életre szóló dolognak tartja a házasságot, és mindent meg fog tenni, hogy megoldjátok együtt a gondokat. Vannak még ilyen emberek azért, nem olyan borús a helyzet, ahogy pár előttem szóló lefestette.

Néhány gondolat még ehhez:

[link]

2019. jún. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!