Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ugyan mire lenne jó, ha még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyan mire lenne jó, ha még egyszer együtt lennénk? Miért akarja "búcsúzóul"?

Figyelt kérdés

Én szakítottam vele. Nagyon nehezen akarja elfogadni, de talán már látja, hogy vége.


Azt mondta, ha még egyszer hajlandó vagyok vele együtt lenni, elenged. Nem erőszakosan kér erre, látom egyébként, hogy tényleg megviseli a szakítás.

Én azt gondolom, hogy egy ilyen csak rontana a helyzeten. Mégis mitől lenne jobb? Mire jó ez már? Mi abban a jó, ha úgy vagy együtt valakivel, hogy közben tudod, hogy soha többet nem leszel?


Helyes, sportos, rendes férfiről beszélünk. Több nőt ismerek, akiről tudom, hogy azonnal ismerkedni akarnak majd vele. Szerintem jobb lenne, ha inkább már feléjük nyitna, nem?


25/N

30/F


2023. aug. 26. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ne adj neki újabb esélyt, ne érdekeljen a miértje.
2023. aug. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha igent mondasz most, tudja, hogy mindig ugrani fogsz, ha épp nincs kit dugnia.
2023. aug. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Lehet abban reménykedik, hogy meggondolod magad, mert majd a szex után 'elgyengülsz'. Ne agyalj mit miért akar csinálni. Zárd le a dolgot és ne engedd neki, hogy visszajárjon az életedbe

Mellesleg egy 30 éves férfitól többet várna az ember...

N

2023. aug. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Ne engedj neki ha le akarod zárni.
2023. aug. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem engednek.

Nalam nincs bucsuszex

2023. aug. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
3-massal értek egyet, nekem is volt ilyen szituban részem, ez volt a lényege. Csak megnehezíted neki a továbblépést, ha engedsz ennek.
2023. aug. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy elenged? Elenged ő anélkül is, kénytelen, és köteles is.

Nekem már emiatt se tetszene, de maga az ötlet is baromság.

2023. aug. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Még amire gondolok, hogy az első perctől fogva, amikor igazán gondjaink lettek, azt képzelte, hogy nekem van valakim. Neki ez logikus mindenre, ami történik.

Gondolom, ha megtenném, akkor elhinné, hogy nincs senkim.

De persze nem ezt mondja, hanem, hogy így le tudná zárni.

2023. aug. 27. 09:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok, nálam kérte ezt az exem, az aktus a szokásos volt nyilván ismertük egymás testét.

Viszont én lelkileg sérültem utána, ezért nem ajánlom neked sem ha tudtam volna akkor én sem mentem volna bele.

Ha akarsz a szakításról dumálni itt vagyok.

2023. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!