Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom hogy a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy a férfi szeretőm többet érez csak nem meri bevallani nekem?

Figyelt kérdés

2023. aug. 28. 09:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%

Hidd el, ki fog derülni. Ha elválik és téged elvesz majd feleségül, abban az esetben jelenthető ki, hogy csak Te kellesz neki.


De mivel most szerelmes vagy és többet akarsz látni ebbe, nem fogod megérteni azt, amire mi itt megpróbáljuk felhívni a figyelmedet.

2023. aug. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Vannak akik olyan szinten allati lenyek, hogy naluk az a dugas jelenti az erzelmet. Mast meg nem is nagyon ereznek. Te is csak egy lyuk vagy neki a sok kozul, aki eppen raer. Ne gondold, hogyha nem ugrasz neki, akkor nem megy mashoz. A jelleme alapjan kizart.
2023. aug. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert csillog a szeme..... Úristen de naívak tudtok lenni. Inkább hallgass azokra akik elmondják egyenesen, hogy majd akkor fogsz te bármit is számítani ha szakít miattad. Addig egyszerűen csak jól működnek a könnycsatornái és megfelelően nedvesítik a szemgolyóját.
2023. aug. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ölelésből is lehet érezni... Nyilván összerakja ezt az ember fejben, de mivel vagy előrébb, ha beléd szeretett és te ezt tudod? Semmivel. Nem veled tervez és ennyi.
2023. aug. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ölelésböl szerintem nem lehet tudni 14 esnek

Barátnőmnek szeretője van és szex után érzelmes ölelések/ bújasok vannak! A pasi is nyitott erre mégsem lesz/lett belőle komoly.Az én pasim szex után az ágy másik végében van kifulladva,és hiába kezdemenyeztem bujast nem ölel át! 🤷‍♀️Nem tudom az okát?? nekem ez nem szerelmet jelentene csak jóleső érzést hogy szexeltünk.

2023. okt. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!