Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen esetben hogy reagálna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben hogy reagálna, mit mondana ha bevallanám?

Figyelt kérdés

Szeretek egy férfit,de nem vallottam be neki,mert nem egyedülálló és amúgy más okból sem,de mindegy.

Egyszer viszont egyik beszélgetésünkkor mondta hogy akkor is be kell vallanom annak akit szeretek,ha nem szeret,vagy ha egyedülálló.

(Ő ezt akkor azért mondta mert tudott róla,hogy szeretek valakit,csak azt nem h őt)


Amúgy sokáig kínzott az érzés hogy nem mondhatom el neki,ráadásul rossz volt mikor nem beszéltem erről senkinek igazán.

Végül mégsem mondtam el.

Szerintetek,ha ez a pasi ezt mondta nekem,akkor ha bevallanám neki mit érzek (anélkül h akarnék tőle vmit,inkább h megnyugodjak) mit szólna,mit reagálna? Nem bánná,nem csinálna bajt,hanem simán megértené,szóval valahogy ahogy mondta..vagy mivel róla lenne szó,már másabb lenne a hozzáállása?



2016. ápr. 3. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha o mondta neked hogy mondd el annak aki tetszik, akkor ket lehetoseg van:

Vagy kicsit mar o is tudta hogy ra gondolsz

Vagy nem is gondolt ra, hogy o is lehet az akit szeretsz, tehat o a kapcsolatotokat nem erzi tobbnek baratsagnal, vagy nem tudja elkepzelni.

Biztos vagyok benne hogy szornyu erzes lehet magadban tartani, szerintem egy semleges baratodnak meselhetnel errol.

Viszont a ferfinek semmikepp sem mondanam el a helyedben, hiszen van valakije, ebe nem kene beleronditani-ha megtudja hogy hogyan erzel, muszaj lesz a mostani kalcsolatat is atgondolni.

Erre szoktak altalaban ugy reagalni, hogy a parjaval mar talan nem boldog es erted szakitana vele. De ezt nem tartom helyesnek, hiszen ha nem boldog akkor ki kene lepnie, az lenne a helyes.

2016. ápr. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Észrevettem egy elírást:

*vagy ha NEM egyedülálló


Köszönöm hogy válaszoltál :)

Egyébként barátnővel már beszéltem róla.Akkor 1-2 napig jobb lett. Utána volt már hogy olyannak is beszéltem erről (a pasi konkrét nevének,személyének említése nélkül) akinek nem akartam.Ugyanis az illető elkezdett valami kapcsán erről a pasiról beszélni nekem,és már akkor nem "bírtam" és majdnem elsírtam magam.


Most jelenleg jobban érzem magam,minden esetre köszönöm a válaszod :)

2016. ápr. 3. 23:59
 3/7 A kérdező kommentje:

Bocsi,még egy kérdés hozzád,első:


Azt írtad hogy át kellene akkor gondolnia a kapcsolatát is.Gondolom te ezt arra az esetre érted hogy ha szeretne ő is engem..mert ha semmi olyasmit nem érezne irántam,akkor a kapcsolatára sem lenne kihatással a dolog.Nem?

Most ezt csak a pontosság,meg félreértés tisztázása miatt kérdezem,nem azért mert bele akarok rondítani a kapcsolatba.

2016. ápr. 4. 00:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze, ertem :)

Nem igazan tudom, hiszen meg csak nem is ismerem az illetot, igy semmi eselyem, hogy a helyebe kepzeljem magam.

De ha nekem vallana be valaki hogy szeret, termeszetesen ha nem szeretnem viszont akkor elvileg nem rondithatna bele a kapcsolatomba. Ennek ellenere sokaig gondolnek ra, es arra hogy hogyan kene kezelnem ezt a helyzetet, es ezert mindenkepp elgondolkoznek azon hogy milyen a kapcsolatom a parommal. Szeret-e vajon o engem annyira mint a masik, illetve tartozom annyival hogy beszamoljak neki errol?

Igy ertettem.

De siman lehet, hogy epp nincs minden 100%-osan minden rendben koztuk, akkor meg csak zavaro tenyezo lehet, es nem biztos hogy barmit lezdeni tudna veled.

2016. ápr. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elnezest, kicsit elalmosodtam, ezert egy kicsit sok a "minden" szo :D
2016. ápr. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most már így teljesen értem :) Köszi hogy ennyit segítesz :)
2016. ápr. 4. 07:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Már bocs de miért is lenne jó az hogy elmondod neki?!? ok te elméletileg lenyugszol.. de bele sem gondolsz a lehetséges következményekbe?? :D

1. elmondja hogy te is bejössz neki és hogy a jelenlegi kapcsolatában nem érzi jól magát blablabla szakít a csajjal, összejön veled.

2. ugyan ez de hazudik, nem szakít a csajjal, csak ígérgeti közben meg mindkettőtöket dugogat orrba szájba

2. mivel a bnőjét szereti téged meg csak barátnak tart annyit mond hogy OKÉ. Ennyi. Mit mondana mást? :D ezzel ő nem lesz előrébb esetleg visszafogja magát és majd nem fog tudni úgy ellazulni a közeledben mint azelőtt mert félni fog attól hogy véletlen olyant mond vagy tesz amit te félre értelmezel és aztán megint jössz a GYKra hogy "akkor most tetszem neki?"


Kuporodj le a sarokba egy nagy adag nutellával vagy jégkrémmel, zokogj közben meg nézz romantikus filmeket meg egyebek.. csőzet

2016. ápr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!