Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A jelek alapján vajon csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jelek alapján vajon csak barát vagyok vagy több? (lány X lány)

Figyelt kérdés

Erre kérdésre csak olyantól várok választ, aki nem homofób, mivel itt két lányról van szó!


Szóval, van egy barátnőm, aki már egy ideje tetszik, de nem akarom neki elmondani, mivel nem érzem úgy, hogy kölcsönös lenne. Egyébként ő biztosan meleg. Ennek ellenére baráti flörtként szoktam vele hülyéskedni, de ő mindig zavarba jön tőle. Bár szerintem ő mindentől könnyen zavarba jön. :D


Most tartottam nemrég egy bulit, ahol őt és másik két közös barátunkat is meghívtam, itt alvással együtt. Rengeteget voltunk kettesben most,folyton kereste a társaságom. Aztán este felé, míg a két barátnőnk kinn volt cigizni, mi feküdtünk az ágyamban és beszélgettünk komolyabb témákról. Odabújt hozzám, hogy nyugtasson, de szerintem ezt ő bárkivel megtenné. Mindezek után viszont ő feltápászkodott a könyökére oldalasan, és míg én feküdtem, lenézett rám. Hosszú ideig egyikünk sem mondott semmit, csak bámultuk egymás szemeit. Én úgy éreztem, hogy mintha mindketten ugyanarra gondolnánk legbelül, de őszintén, sosem volt ilyen tapasztalatom ezelőtt, pedig már volt párkapcsolatom. Olyan volt, mint valami film.



2023. aug. 28. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, próbáld megcsokolni, onnan tudni fogod, de olyan pillanatban amikor szemeztek sokáig.
2023. aug. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
72%
Valami lehet a levegőben, legalábbis a leírásod alapján erre gondoltam egyből.
2023. aug. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!