Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezek alapján én csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján én csak egy barát vagyok számára vagy lehet szerelem a dologban?

Figyelt kérdés

Van egy srác, a közös érdeklődési körünk miatt lettünk jóban. Egyszer csak azon kaptam magam hogy napi szinten beszélünk, és már az a fura, ha nincs mellettem. Többször utalt már rá hogy szép vagyok és kissé pajzán vicceket is sütött el rám nézve. Amikor valami bajom volt, akkor is mindig lehetett rá számítani, elhagytam a kulcsom egy túrán, órákon át kerestem, ő mindvégig mellettem volt, jött velem. Amikor új csoportba kerültünk, a hátam mögött dicsért a többieknek és szokta őket kérdezgetni rólam. Egyik barátnőm nesélte hogy megkérdezte tőle a srác hogy mit gondol rólam. Ezek mellett guglizza azokat a közösségi oldalakat ahol én is fent vagyok. Mikor kisminkelt egyik barátnőm, kkor láttam hogy egyfolytában engem néz a srác, ha valami vicces történik, mindig hátranéz rám, máshol meg folyamat mellém ül. Nem tudom eldönteni hogy ez csak barátságból van vagy tetszem neki. Neki van egy meleg haverja akivel szoktak néha együtt lógni. Remélem, nem áll fent a veszélye h ő is meleg



19/L



2020. aug. 16. 01:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha még szerelem nem is, de tetszel neki és valószínű többet érez, mint szimpla barátság.
2020. aug. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy alakul valami, de érzelmileg addig míg nem tisztázódik a haverja, hogy kicsoda számára, addig abszolút nem engedném magamhoz közel a helyedben.
2020. aug. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez már több mint barátság ebből még lesz valami mert nem úgy fest a dolog, hogy barátként viselkedik.
2020. aug. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Arany drága bogaram! Egy fiú önszántából soha a büdös életben nem barátkozik egy lánnyal. Valami szándéka mindig van vele. Hogy mi, az leginkább rajtad fog majd múlni.
2020. aug. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!