Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azok, akik mèg mindig szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok, akik mèg mindig szerelmesek az exükbe, szoktatok arra gondolni, hogy vajon mit csinálhat, milyen lehet azóta az élete, hogy utoljára találkoztatok?

Figyelt kérdés
2023. szept. 10. 01:26
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Én tudom kb sz.r lehet nekik, mert a 2 utolsónak is nyitva az ajtaja nekem csak menjek màr vissza.

Abbol csak az utolsóba vagyok még szerelmes. De nem lehet köztunk semmi mert pszichopata. De a legjobb pasi a világon egyébként. Ugy vele lennék ma is. De másnap kinyírna féltékenységből. Nem tehetek semmit igy.

2023. szept. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

:"De másnap kinyírna féltékenységből. Nem tehetek semmit igy."

Mert massal vagy egyutt es csak titokban dugnal vele?

2023. szept. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pár évig igen. Közben nekem is saját családom lett, sokszor eszembe jutott.

Aztán elmúlt.


Az agyammal tudtam, hogy jó hogy vége lett, én szakítottam, de olyan elemi erejű volt a kapcsolatunk, hogy hatással volt rám.

2023. szept. 10. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én egyik exembe sem vagyok szerelmes, de időnként elszoktam rajta gondolkozni hogy vajon mi lehet velük. Vagy inkább azon hogy hogy alakult volna az életem ha valamelyikőjükkel még mindig együtt lennék, így 10év távlatában.


F

2023. szept. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2# azért mert olyan halucinálós betegek a féltekenyek, hogy mindenben hibát keresnek meg látnak es folyamat terrorizálják a másikat ok nélkül igazságtalanul és ártatlanul.

Talán az arabok ilyenek. Es nagyon sok magyar is ugyanolyan beteg.

2023. szept. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

3-as válaszoló: Nàlunk is, èn szakítottam, vègülis, bár ő úgy rendezte a dolgokat, hogy ez megtörtènjen. Aztán nem is nagyon ellenkezett. De sokszor már bànom, és még mindig nagyon hiányzik, sajnos. :(

Èn arra is szoktam gondolni, vajon gondol-e ràm nèha, de biztosan nem.

2023. szept. 10. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!