Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány csak azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány csak azért nem akar velem járni mert idősnek gondol magához akkor mivel lehet érvelni, hogy tévedhet?

Figyelt kérdés

Nem magamra beszélni akarom, de rengeteg közös pontunk van, megértjük egymást, hasonló életfelfogásúak vagyunk, bejövünk egymásnak, el tudunk beszélgetni, nevetni, csipkelődni, hasonló ízléssel rendelkezünk, stb. stb.

Nem tagadom én nagyon szerelmes vagyok belé. Ő mégis azt mondja, túl sok év van kettőnk között. Hogy győzzem meg, hogy nem ez a legfontosabb? Nem egy olyan kapcsolat született az ismerősi, baráti körömbe ahol a lány és a srác között 6-8 év is van. Mégis boldogok.


2023. szept. 25. 22:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én párt kerestem, én is azt mondtam, hogy a max. +10 év, amit el tudok képzelni. De aztán még a 10-et is soknak találtam, egyszerűen úgy éreztem, hogy az apámmal vagyok. Szerintem ezt nem lehet erőltetni.
2023. szept. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ez igaz akinek oké a +10 év ott van vmiféle apa komplexus
2023. szept. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!