Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek milyen tüzoltò...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen tüzoltò pasival jàrni?

Figyelt kérdés
2023. aug. 1. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Eloltja a benned lévő tűzet. Viccet félre téve úgyan olyan mint más emberrel .
2023. aug. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lina32 ***** válasza:
Tény, hogy a tűzoltók a mindennapi hőseink, így mindenképpen büszke lennék rá. Viszont ha belegondolsz, pontosan mit csinálnak, mennyi borzalmas dolgot látnak, nem tudom, hogyan hat ez egy ember lelkére. Ha nem elég erős hozzá, tönkreteheti. Szerintem a párjaként nagyon figyelni kell erre.
2023. aug. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
2. Azért nem minden olyan mint a filmekben.. Mindenki hős aki picit is segit valahogy az ember társain, az is aki 100 frointot ad a hajléktalannak , az is aki átsegít egy öreg embert a zebrán, az is aki rá hívja a mentőt egy földön fekvőre, az is aki mosolyog rád mert látja nincs jó kedved .. Az igazi hősőknek nem kell egyenruha , nincsennek kitűntetéseik .
2023. aug. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a beosztásuk miatt lehet problémás a párkapcsolat, ha jól tudom, műszakban dolgoznak és akár hétvégén is. Veszélyes szakma, ezzel is szembe kell nézni. De amúgy valószínűleg olyan, mint bárki mással.
2023. aug. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 Azért az, hogy a csövesnek odaadom a visszajárót, ne legyen már akkora hőstett, mint embereket menteni egy lángoló épületből.
2023. aug. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5. Aha mert minden nap lángoló hazakból mentenek embereket... inkabb amagdi neni cicajat szedik le a fáról.
2023. aug. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

" inkabb amagdi neni cicajat szedik le a fáról."

Ami szintén nem a hőstett kategória.

2023. aug. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nana, a cicát leszedni a fáról igenis hőstett!
2023. aug. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!