Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ölhetném ki magamból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ölhetném ki magamból ezt az érzést?

Figyelt kérdés

Tavaly kezdtem a munkahelyemen, ahol megismerkedtem egy fiúval, aki valamiért már kezdetektől különleges volt nekem. Mivel közvetlen munkaviszonyban vagyunk, és elég jól kijövünk egymással, mára egy elég jó barátság alakult ki köztünk. Viszont arra kezdtem rájönni, hogy talán kicsit nagyobb helyet foglal el a szívemben, mint kellene, és ez nem helyes, mivel mindketten foglaltak vagyunk...régóta marcangol ez a dolog, és nem tudom, mit kellene tennem, mert szeretnék hű maradni a páromhoz, és levetkőzni magamról ezt az érzést, de valahogy eddig nem sikerült...nagyot csalódtam magamban emiatt, ugyanis sosem gondoltam volna magamról, hogy más iránt is lesznek olyan érzéseim, mint a párom iránt.

Esetleg van tippetek, hogy miként szüntethetném meg ez az érzést, és tekinthetnék rá csak barátként?

Vagy talán el kellene mondanom ezt neki, hogy lejöjjön rólam ez a teher, megkockáztatva, hogy többé talán hozzám se szól?

A távolságtartás nem megoldás önmagában, hiszen ő is szimpatizál velem, és mindig keresi a társaságom.

Esetleg továbbra is csendben kellene tűrnöm?

Üdv, egy első (és remélhetőleg utolsó) párkapcsolatában lévő lány, akinek még nem volt hasonló tapasztalata. :(



2023. okt. 3. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
De, a távolságtartás a megoldás.
2023. okt. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Munkahelyváltás és a pároddal romantikázatok eleget, ha az se segít szakíts, mert fog jönni újabb fiú, akibe belezúgsz.
2023. okt. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Valószínűleg valami van abban a fiúban ami a párodban nincs. Szerintem keress rá a youtube-on Fodor Antónia videóira, a vonzódás témakörében. Ha megnézed a helyzeted olyan szemszögekből is amiről Antónia is beszél, választ találhatsz arra mit tegyél ami a legjobb neked. Addig is a fiúnak ne szólj az érzéseidről inkább.
2023. okt. 4. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha másra vágysz, nem az igazi a mostani kapcsolatod.

De jobb, ha nem kezdesz foglalt emberrel, abból semmi jó nem fog kisülni.

2023. okt. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Leclerc ***** válasza:
Válts munkahelyet, vagy legalább pozíciót, az talán segít.
2023. okt. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!