Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen bunkó a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen bunkó a barátnőm velem ha menstruál? Lányok ti is ilyenek vagytok a pasitokkal ilyenkor? Hogy lehet zt a szituációt kezelni?

Figyelt kérdés
Minden kis apróságot bántásnak vesz ilyenkor, hisztizik, úgy beszél velem mint egy kutyával, mindent bántásnak vesz:s
2011. febr. 11. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Hát ilyenkor kell őket nagy ívben elkerülni...
2011. febr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább sehogy, igyekszel némi megértést tanúsítani, és békén hagyni. :)


Annyit tehetsz, hogy olyan napon, amikor épp nem sárkány, megbeszéled vele, hogy neked ez nem esik jól, és tud-e tenni ellene, mert ez így nem OK.

Te meg gondolj bele, mennyire lenne jókedved, ha valaki egy hétig szorongatná a töködet. A hormonháztartás is bolondját járatja vele.


Mindenki másképp viseli.

2011. febr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

haygd békén.

Én akárhogy próbálom visszafogni magam, nem megy.

Ez ellen nem tudok mit tenni, pedig amúgy halál nyugis ember vagyok.

Ilyenkor úgy képzeld el, hogy a nők agya elborul, és nem is tudják, hogy mit mondanak, tesznek.. Később röhögnek rajta..:P

2011. febr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én nem vagyok bunkó, és ha nem mondanám neki, észre sem venné szerintem a viselkedésemen :)

De a legtöbb lányt ilyenkor tényleg megviseli, amit tehetsz, hogy megpróbálod megérteni, és lesni a kívánságait

2011. febr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szintén én olyan vagyok ha nem is mondom a barátomnak észre se venné.
2011. febr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Moszuke ***** válasza:
tűrni kell az a humánus megoldás.
2011. febr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a barátomnak általában mindig szólok előtte 2-3 nappal, hogy "Na készülj, mert meg fog jönni" :D Ilyenkor általában sokkal elnézőbb velem szemben.

az a baj, hogy nem tudok ellene tenni, mert akárhogyan próbálom visszafogni magam, egy SÁRKÁNY vagyok olyankor.

Nektek férfiaknak ennyi jutott a menszesz-dologból, kicsit legyetek türelmesek, és figyelmesek... Nem kellemes dolog 4-5 napig vérezni, miközben annyira görcsöl a hasad, hogy majd belehalsz...

2011. febr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma múlt el neki, már sokkal kedvesebb, mindig rajtam lóg és kedveskedik:D
2011. febr. 14. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!