Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan ölhetném ki magamból...

Hogyan ölhetném ki magamból az érzéseket? (Leírásért katt)

Figyelt kérdés

Utálom az érzéseket, mert nélkülül minden simán menne, nem lennének emeberek, akik belekötnének a dolgaimba, nem tudnának befolyásolni. Hogyan akadályozzam meg, hogy például valaki az érzéseim által befolyásolja a hangulatomat? Például sok ember a kisujját sem mozditja, hogy jobb élete legyen (barátaim közül) és engem ott akar megfogni, hogy mivel én nagyon jó barátja vagyok, direkt nem találkozik velem meg nem jófej stb, hogy emiatt ne legyen már nekem jó. Utálom az ilyet. Alapjában véve viszont mindenkinek vannak hibái...

Összesítve, nem mondana senki semmi olyat amivel elvehetné a kedvem attól amit csinálni szeretnék :D Nulla pesszimizmus, legalábbis ami kintről érkszik.



2014. ápr. 27. 16:26
 1/5 anonim válasza:
Csalódj sokat és menni fog. :) Tapasztalat.
2014. ápr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De azt sem szeretnék. Nem akarok megcsömörleni. Tisztában vagyok a világgal meg azzal is, hogy az se jó, ha nincsenek érzéseid mert akkor csomó jó dologról lemaradsz, de ugyan akkor sok rosszról is ami esetemben sokkal nagyobb sz*rba vihet :D
2014. ápr. 27. 18:42
 3/5 anonim válasza:
Szerintem csak úgy, mert nem akarod, hogy legyenek érzéseid, nem lehet őket kiölni. Sajnálom.
2014. ápr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már jobb lett a dolog. Megint kevesebb érzelem van bennem :D
2014. ápr. 29. 21:49
 5/5 anonim válasza:
remek (Y)
2014. máj. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!