Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Nálatok milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nálatok milyen esélyekkel indul egy elhízott (+20 kg), nem sminkelő, nem manikűröző, értelmes, de semmi extra nő?

Figyelt kérdés

2023. okt. 14. 16:31
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
79%
igaza van a 19esnek, egy dagat no legtobbszor igenytelen. a nokben 98 szazalekban a kulsejuk miatt szeretunk bele, a tobbi blablabla
2023. okt. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Saját véleményem.

Van egy gondolatom. Ha a normális feleségem mellett nem vagyok boldog, ki mellett lehetnék? Vagy nem létezik ilyen, vagy kizárt, hogy ráakadjak.

Ehhez képest 55 évesen tartalék ágról bekerültem egy válogatott csapatba, ahol a 3 férfire 17 nő jutott. Meglepetésemre 6 nő is a tetszik kategóriába került nálam, és a 7. volt a kövér nő. Értelmes, szerény nő. Valszeg vele jöttem volna ki a legjobban, mégiscsak hetedjére választottam volna. Ilyen egy felszínesen gondolkodó férfi.

2023. okt. 21. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a többi választ is!

23-mas érdekes a megfogalmazásod, de átjött a lényeg. 😄

2023. okt. 21. 08:06
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyszerűen csak nem vonzanak a túlsúlyos nők, nem izgatnak szexuálisan.
2023. okt. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%

@20:

:D :D :D

Úgy tűnik, a disznók nem szeretik, ha disznónak nevezik őket. :D

Jól sejtettem, hogy egy min 90+kg-mal rendelkező disznó tette fel a kérdést.

:D

"röf-röf, ugye így is szép vagyok?"

Igen, az vagy. Ha szépen tálalnak, és nem sóznak el pörköltként.

:D

2023. okt. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

26-os 😆🤣

Ez most vicces volt, de továbbra is mélységes nagy bunkóság bárkit ledisznózni. Nem veheted el már emberi mivoltát szimplán azért, mert kövér.

2023. okt. 21. 21:33
 27/28 Tom1122 ***** válasza:
Ha találkozol valakivel,és valami meg fog benne, és szerelmes leszel,elhagyod ha hízik 20 kilót? Dehogy. Ha látom,hogy mosolygós, kedves Nő,nem számít a plusz 20 kiló😊. Csak popsira menjen a plusz 20 kg🙆‍♂️🙏😅
2023. nov. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Ez is egy vélemény, 27-es 😄👍
2023. nov. 18. 21:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!