Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kialakulhat-e bármi, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat-e bármi, ha elsőre nincs fizikai vonzalom egyik oldalról sem?

Figyelt kérdés
Ha volt ilyenben részed, kérlek meséld el, hogy alakult! Köszönöm szépen.

2023. okt. 15. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Ki, vannak rá példák az életben pl.barátság során. De ha tök taszító a másik, akkor biztosan nem. Kell, hogy szimpi legyen, harmonikus a dinamika és ne a hányinger kerülgessen ha rá nézel.
2023. okt. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
hallottam ilyenről sőt még ha nem is jön elsőre be a pasi a csajnak akkor is egy pár puszi öles után be indulnak a hormonok és a csaj meg örül.
2023. okt. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

100-ból egyszer talán, de nem ez a jellemző. Sőt inkább a negatív példa... belevágnak valamibe amiben nincsenek benne teljes szívvel, vonzalommal.

Gondolj csak bele, mi történik ha hirtelen felbukkan olyan akivel megvan a külső fizikai vonzalom is?

2023. okt. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Ez nem letezik 😂


Van aki annyira taszito,hogy semmikepp.

2023. okt. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én példám pont a fordítottja. Fizikai vonzalom megvan, de a szerelem jele nálam sehol.

Úgyhogy szerintem ha egyáltalán nem érzel semmit a közelében, például nem fognád meg a kezét, nem csókolnád meg, akkor ez valószínűleg szerelmi kapcsolat szintre nem fog tudni emelkedni.

2023. nov. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!