Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfiak a nőkkel mér kedvesek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak a nőkkel mér kedvesek?

Figyelt kérdés
Tehát hogy az lenne a korrekt rendes dolog-ügy ha mindenki mindenkivel barátságos lenne/volna!!!

2023. okt. 16. 16:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Vagy a kérdésed alapján inkább az, hogy senki senkivel
2023. okt. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
"mér" 🙄
2023. okt. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
"Mér" ne?
2023. okt. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Én mindenkivel kedves vagyok.


N

2023. okt. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%
mert a társadalmi elvárás hogy kedves legyél a csajokkal ez egyike annak a kevés + diszkriminációnak amit a nők kapnak.
2023. okt. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
5 nem akarnak kedvesek lenni de a nő meg kéne🤣
2023. okt. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%
Zsák sz@rér!
2023. okt. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Azért, mert a férfiak 99%-a azt gondolja, hogy ha kedves egy nővel akkor majd megb.szhatja.


A maradék 1% pedig tényleg kedves, mert ilyen a természete.


Nem vicc, nézd meg csak mondjuk az Instagramot. A sok p.csamutogató 0 produktummal több tízezer követővel (természetesen kb az összes férfi) influenszerkedik, a sok gyökér követi meg kommentel a képe alá, hogy "jaj de gyönyörű vagy", "feleségül vennélek", "ilyen szépet még nem láttam", mert azt hiszik majd megdughatják. Azt konkrétan megélnek ezek a p.csák az ilyen gyökér férfiakból.


A való életben ugyanez van. Természetesen nem a kedvességgel van a gond, hanem ami a kedvesség mögött van mint szándék.


Én is férfi vagyok, hallom a sokszor 40-45 éves kollégáimat egymás között beszélgetni, hogy hogyan b.sznák meg a 18 éves tanulólányt a cégnél. Természetesen ha megkérdezed a csajt, hogy mi a véleménye az urakról, azt mondaná, hogy vele mind nagyon kedves. Ki gondolta volna :D


Hidd el, egy férfi azzal kedves, aki számára szexuálisan vonzó. Kérdezz meg egy túlsúlyos, nem attraktív lányt, mennyire kedvesek vele a férfiak. Elvétve 1-2, na ők az 1%, akiknek alapból ilyen a természetük.

2023. okt. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
Csak a csinos, szép nőkkel "kedvesek" vagyis kedveskedők, ne akard megtudni, hogy bánnak azzal a nővel aki vagy ronda vagy nem rajongja körbe őket.
2023. okt. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hogy bánnak az átlagos egyszerű lányokkal nőkkel?!
2023. okt. 16. 17:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!