Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ferfiak! Hogy szerettetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Hogy szerettetek bele egy olyan nobe aki korban lanyotok lehetne ? Mi fogott meg bennuk?

Figyelt kérdés
máj. 11. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy és semmi szerencsére.
máj. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Olvass klasszikus irodalmat, kérdező, az tele van ilyen sztorikkal, ráadásul többnyire a férfi szemszögéből ábrázolva. Krúdy ilyen például.
máj. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Sose vonzottak a kislányok, az érett velem egyidős nőket szeretem.
máj. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam egy eset volt, a legnagyobb különbség az úgy volt, hogy én 38 voltam ő 19 kicsit többnek nézett ki. Kb. 24-nek néztem.


Végül is ha 18 évesen gyereket csináltam volna lehetne az.


Közös munka miatt kerültünk össze 1 évig.


Talán beleszerettem, de benne nem vagyok 100%ig biztos.


Igazából csak féltékeny voltam, hogy még csak ennyi idős és bárcsak legalább 10 évvel fiatalabb lennék...nagyon rossz érzés volt, hogy bass**za meg mennyivel idősebb vagyok és más világ, és vajon ő hol lesz akár 1 év múlva.


Szóval nem lett semmi.


A rossz érzés az volt mikor megszakadt a kapcsolat.


De olyannal, akk 18 alatti ott meg sem fordulna semmi a fejemben. Annál azért emberibb vagyok és nem olyan szerencsétlen

máj. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A nagy melle, 17 volt én 38. Jó volt vele a szex is.
máj. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
30 évesen nem lehetne egy 16 és 20 éves sem a lányom.
máj. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanaz kell hozzá mint bármelyik korosztálynál. Legyen normális pl. Na ez a nők döntő többségére már nem igaz! Hadd ne soroljam fel az összes tulajdonságot, amivel egy igazi nő(legyen bármennyi éves is) rendelkezzen már!
máj. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!