Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csináltatok már a pillanat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltatok már a pillanat hevében olyasmit amit nem kellett volna? Például egy kéretlen csók.

Figyelt kérdés

Szóval egy nagyobb társaságban vagyok benne én is, és így időnként összejárunk, nem mindig mindenki, de aki épp ráér. Van ebben a társaságban egy srác aki nagyon összezavaróan viselkedik velem. Sokszor olyan mintha flörtölne, húzza az agyam, kéretlenül megérint, és szinte mindig gyengéden. Teljesen azt hihetnénk, hogy bejövök neki, de aztán mindig tagadja, meg “nem érti mire gondolok”. Szóval tök összezavaró. Ma este is van egy kis összejövetel, és az történt, hogy egy ilyen hosszú asztalnál ültünk, az ő pohara mögöttem volt az asztalon (mert én így félig kifordulva ültem) és ahelyett hogy megkerült volna, áthajolt felettem a poharáért. Szinte az arcomban volt a mellkasa. És ahogy már emelkedett fel, az arcunk szembekerült, ő belenézett a szemembe és elmosolyodott. Kicsit becsípve én ezt teljesen félreértettem, és megcsókoltam. Bármire megesküdnék, hogy visszacsókolt, ráadásul viszonylag hevesen. De után elhúzódott és szinte már színpadiasan megkérdezte, hogy “ ez mégis mi volt?”, majd elmentek a pulthoz többen. Én meg szégyenemben összeszedtem a cuccaimat és gyorsan eljöttem.

Ebből hogy mosom ki magam? Sosem éreztem magam még ennyire rosszul, becsapva, vagy nem is tudom. 19N



máj. 11. 01:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

"Ebből hogy mosom ki magam?"

Sehogy. Engedd el. Sztm felesleges magyarázkodni.

máj. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ha legközelebb találkozunk mi lesz, mostmár nem csak sejtheti, hogy sajnos nagyon vonz, plusz a többiek is látták.
máj. 11. 01:07
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Sok nőt megkaphat és komolyat nem akar . Talán csak tesztelt hogy megdughat e.
máj. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 remek… akkor ezek szerint már könnyen kaphatónak tart? (Nem feküdnék le senkivel csak úgy, ahhoz szerelem kell)
máj. 11. 01:15
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kaptam ilyen csókot nemrég férfiként lánytól. Szintén picit becsiccsentve, egy buli félreeső részén egy lány csókja landolt a számon, én viszonoztam, mert éppen akkor jól esett, meg annyira hirtelen volt, hogy mire észbe kaptam, már vége is lett. Viszont őszintén szólva többet nem szeretnék a lánytól, de nem érzek semmi rosszat iránta, napi kapcsolatban vagyunk (munkatársak vagyunk), semmivel sem tekintek rá máshogy vagy kellemetlenül. Úgyhogy ne aggódj, ha normális a srác és kellően úriember, akkor a helyén kezeli a dolgot. Ahogyan én is.


Esetleg beszélj vele, hogy ő mit gondol.

máj. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaj! Szegénykém. Velem is történt ilyen egy buliban. Bármilyen összejövetel volt egy hapsi mászkált utánam, én lekoptattam folyton, majd az egyik ilyenen annyira berúgtam hogy valamelyikünk megcsókolta a másikat. Aztán közölte, hogy meg akar fektetni, majd randira akart hívni . Nyilván lekoptattam, de mi is sokat látjuk egymást egyikünk se csinált belőle ügyet. Ilyen dolgok előfordulnak bulikban, ha nem vonzódna hozzád ellökött volna. Nem minden vonzalomból lesz párkapcsolat, ettől még nem vagy konnyűvérű. Ha látod csak viselkedj természetesen , nem történt semmi :)


Illetve olyan is volt, hogy nekem is adta a jeleket egy pasi, majd összejött mással . Szidtam magamba hogy lehet ilyen szemét, de ennek ellenére úgy viselkedtem mint akit nem hatott meg a dolog , majd dobta a csajszit és összejött velem. Azt mondta nem hitte el hogy tetszem neki :)

máj. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekelne mit gondol...olyan lennék vele mint a többiekkel és kész.
máj. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ezek után úgy tennék, mintha nem történt volna semmi. Nyilván magamban szarul esne, de nem mutatnám kifelé és nem is hoznám szóba. Ha mégis valaki vagy ő maga szóba hozná, akkor arra fognám, hogy biztos túl sokat ittam vagy végső esetben eljátszanám, hogy nem is emlékszem, hogy ilyen történt. De szerintem ezen nem kell aggódnod, senki nem fogja rajtad számonkérni, ez csak neked nagy ügy.
máj. 11. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ladygaga2 válasza:
100%
Igen, velem is történt olyan a pillanat hevében, aminek nem lett volna szabad megtörténnie, a cselekmény több volt egy csóknál, de a végkimenetele hasonló volt. Én meleg vagyok, és idén vagyok végzős a gimiben, egy évfolyamtársam elhívott bulizni még régebben, szilveszter környékén. Voltak ott olyan fiúk, akik a gimiben csak úgy heccből és viccből köszöngettek, és az egyikük ott maradt velem, amikor egyedül voltam. Hozzáteszem volt csaja, de nem tudtam még a kapcsolatáról, hiszen azelőtt soha nem is beszéltünk. És kicsit részegen elkezdtünk beszélgetni, majd csókolózásba és szexbe torkollott a beszélgetésünk. Nem tudtam, hogy volt csaja, és akkor abban a pillanatban jó ötletnek tűnt lefeküdni vele. De másnap oda akartam menni hozzá és lepattintott a barátai előtt, homofób megjegyzéseket tett, kinevettek, és említette, hogy ma megy fel a csajához. Később üzeneteket küldött, hogy tetszett a múltkori stb., de én már nagyon rosszul éreztem magam amiatt, hogy konkrétan megcsalta velem a barátnőjét, és csak akkor képes velem beszélni homofóbia nélkül, ha ketten vagyunk. Örülök, hogy idén vagyok végzős, így legalább már nem kell többé találkoznunk. Nagyon kínosan, és rosszul érzem magam a történtek miatt. Többször is megalázott nyilvánosan a többiek előtt.
máj. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
tobb ferfi is van a vilagon.. barati tarsasagban amugy sem jo ossze szurni a levet.
máj. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!